Bo same Targi to za mało – Campus Recruitment nie tylko dla informatyków, 21-22.03, Politechnika Wrocławska

16 marca 2017

post FB Camnpus Recruitment 03 2017Jeśli zawsze uważałeś, że targi pracy są tylko dla osób z branży IT i nie warto na nie iść, bo firmy tak naprawdę nikogo nie szukają, a jedynie chcą się pokazać – daj się zaskoczyć 21. i 22. marca w budynku C-13 Politechniki Wrocławskiej.

W odpowiedzi na połączone oczekiwania studentów, absolwentów i pracodawców powstał Campus Recruitment – Targi Pracy i Praktyk. Myślisz – no rzeczywiście mi nowość… a może jednak? Czym się różnią od pozostałych?

Organizatorem jest Biuro Karier PWr – zespół, który przez cały rok dba o rozwój naszej kariery. Jeśli po studiach chcesz pić kawę, a nie parzyć, skorzystaj z szansy, jaką daje Ci to wydarzenie – nie spotkasz tam wystawców, którzy nie mają aktualnych ofert pracy, staży, praktyk. Dodatkowych atrakcji dostarczy Strefa Studenta, w której będzie możliwość zrobienia sobie makijażu biznesowego i zdjęcia do CV, obecna tam stylistka doradzi każdemu zainteresowanemu, jaki ubiór jest najbardziej odpowiedni na rozmowę rekrutacyjną. Będzie można również skonsultować swoje dokumenty aplikacyjne i w razie potrzeby je poprawić oraz wydrukować na miejscu za darmo. Wszystko po to, by każdy poszukujący pracy, po wyjściu ze Strefy Studenta mógł popędzić na rozmowę rekrutacyjną w wydzielonym specjalnie miejscu z wymarzonym pracodawcą.

Dobrym przygotowaniem do tego wydarzenia jest Tydzień Szkoleń przed targami (jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, odwiedź stronę Biura Karier www.biurokarier.pwr.edu.pl).

Najlepsze na koniec (chociaż chyba powinno to być na początku) – w zależności od tego, co studiujesz, sprawdź przed wydarzeniem, który dzień jest dedykowany Twojej branży.


21 marca odbędą się targi pracy tylko i wyłącznie dla  branży IT. Drugiego dnia (22 marca) spotkasz tam pięćdziesięciu różnych wystawców, pośród których nie będzie ani jednej firmy z obszaru IT! Zamiast tego będą przedstawiciele przedsiębiorstw (wyłącznie inżynierskich) z branży motoryzacyjnej, chemicznej, budowlanej itd. – jednym słowem (albo dwoma) full service.

Jeśli wciąż nie wierzysz – przyjdź i przekonaj się sam. Wiem, co mówię, jestem inżynierem.

Widzimy się 21 i 22 marca w C-13. Start o 10.

 Zapraszamy w imieniu Biura Karier Politechniki Wrocławskiej