Cztery nowe kierunki lotów z Wrocławia

Bazylea, Porto, Kutaisi i Goteborg to cztery nowe trasy z wrocławskiego lotniska, które ogłosiły linie Wizz Air. Połączenia ruszą w marcu 2018. Bilety już są w sprzedaży.

Węgierskie linie lotnicze ogłosiły start aż czterech nowych kierunków z Wrocławia. Wiosną 2018 tanimi liniami lotniczymi polecimy do Bazylei w Szwajcarii, Porto w Portugalii, Kutaisi w Gruzji i Goteborga w Szwecji.

Samoloty z Wrocławia do Bazylei będą latać we wtorki, czwartki i soboty, do Goteborga w poniedziałki i piątki natomiast do Porto I Kutaisi we wtorki i soboty.

– To świetne propozycje na podróże dla osób, które chcą aktywnie spędzić czas, dobrze zjeść, czy po prostu poleżeć na plaży. Z przelotów szczególnie do Szwajcarii i Szwecji mogą z powodzeniem korzystać również ludzie biznesu – zachęcał Johan Eidhagen z Wizz Air.

Linie lotnicze zapowiedziały również, że we Wrocławiu będzie stacjonował ich drugi samolot typu airbus A320. To oznacza zatrudnienie lokalnie dodatkowo ponad 30 osób a także zwiększenie częstotliwości lotów z Wrocławia na najbardziej popularnych trasach, Londyn Luton, Eindhoven, Lwów i Rejkiawik.

Wizz Air obsłużył z Wrocławia już ponad 2,7 miliona pasażerów. Pierwszy lot z naszego lotniska odbył się w 2006 roku. W 2017 Wizz Air wzbogacił swoją ofertę o Lwów i Rejkiawik i Agadir w Maroku.

Na nowe kierunku dostępne są już w sprzedaży bilety. Najtańsze kosztują nawet 59 zł.

Źródło: http://www.wroclaw.pl/wizzair-nowe-kierunki-lotow-wroclaw

Partnerzy strategiczni

Partnerzy merytoryczni

Kontakt

+48 71 78 35 310
+48 71 78 35 311
office@invest-in-wroclaw.pl

Adres

Agencja Rozwoju Aglomeracji Wrocławskiej SA
Plac Solny 14
50-062 Wrocław

Copyright © 2016 Invest in Wroclaw
Realizacja i utrzymanie: Stermedia