Firma iteratec GmbH otworzyła filię we Wrocławiu

Firma specjalizuje się w tworzeniu innowacyjnego oprogramowania dla dużych i średnich przedsiębiorstw m.in.: BMW, Audi, SwissLife, Otto. Wrocław jest ósmym oddziałem firmy, która jest już reprezentowana we wszystkich krajach niemieckojęzycznych.

Wrocławski oddział będzie dostarczał innowacyjne rozwiązania IT dla renomowanych klientów z Niemiec, Austrii i Szwajcarii. Oprogramowanie do usługi carsharingu dla BMW / DriveNow, okulary rzeczywistości wirtualnej MINI Augmented Vision, czy projekt nowego sklepu internetowego firmy wysyłkowej Otto, to tylko niektóre przykłady projektów, w których uczestniczyli eksperci z firmy iteratec.

Szukają pracowników

Poszukując miejsca na nową lokalizację firma iteratec zdecydowała się na Wrocław ze względu na świetne uczelnie wyższe z bardzo wysokim poziomem kształcenia na kierunkach informatycznych. Obecnie firma chętnie zatrudni informatyków: programistów Java/JEE oraz projektantów aplikacji internetowych JavaScript/Java/JEE.

O iteratec

Firma iteratec została założona w 1996 roku przez Klausa Eberhardta i Marka Goerke. W roku 1997 firmę tworzyło 16 specjalistów IT, dzisiaj iteratec zatrudnia ponad 250 pracowników. Firma ma swoje odziały we Wrocławiu, Dusseldorfie, Frankfurcie, Hamburgu, Monachium, Stuttgarcie, Wiedniu i Zurychu.

Źródło: www.wroclaw.pl

Partnerzy strategiczni

Partnerzy merytoryczni

Kontakt

+48 71 78 35 310
+48 71 78 35 311
office@invest-in-wroclaw.pl

Adres

Agencja Rozwoju Aglomeracji Wrocławskiej SA
Plac Solny 14
50-062 Wrocław

Copyright © 2016 Invest in Wroclaw
Realizacja i utrzymanie: Stermedia