Misja Gospodarcza do Zjednoczonych Emiratów Arabskich, 27 – 29 marzec 2017 r.

7 marca 2017

global summitKrajowa Izba Gospodarcza uprzejmie informuje, że w dniach : 27 – 29 marca br. odbędzie się misja gospodarcza do Zjednoczonych Emiratów Arabskich, w związku z udziałem w wydarzeniu Globalny Szczyt  Produkcji i Uprzemysłowienia w Abu Dhabi.

Wydarzenie odbywa się pod patronatem Szejka Mohammeda bin Zayed Al. Nahyan, przywódcy Sił Zbrojnych ZEA, zaś gospodarzami Szczytu jest Minister Gospodarki Zjednoczonych Emiratów Arabskich oraz Organizacja Narodów Zjednonoczych. Podczas spotkań zostaną obszernie przedstawione możliwości udziału inwestorów i przedsiębiorców zagranicznych w projektach modernizacyjnych planowanych  w najbliższych latach w Emiratach Arabskich. Promowane będą najbardziej nowoczesne i innowacyjne rozwiązania i technologie oraz utworzona platforma wymiany doświadczeń i nawiązywania kontaktów bilateralnych pomiędzy krajami uczestniczącymi w sesjach plenarnych Szczytu.

Szczegółowe informacje oraz program wydarzenia: https://gmisummit.com/

Polskie Firmy zainteresowane udziałem w Globalnym Szczycie prosimy o rejestrację przez formularz on-line lub kontakt z przedstawicielkami Krajowej Izby Gospodarczej:

Katarzyna Kaniewska, tel. 22 630 97 07, e-mail: kkaniewska@kig.pl

Maria Nowakowska, tel. 22 630 97 83, e-mail: mnowakowska@kig.pl