Invest in Wrocław

Zespół Invest in Wrocław to grupa profesjonalistów Agencji Rozwoju Aglomeracji Wrocławskiej oraz JP Weber. Nasi eksperci, dysponujący szeroką wiedzą o regionie, lokalizacjach inwestycyjnych, warunkach inwestowania oraz prowadzeniu biznesu w Polsce efektywnie wspomogą Państwa projekty oraz udzielą wszelkich koniecznych informacji. 

araw_logo v2_logo

Planując rozpoczęcie działalności gospodarczej na terenie aglomeracji wrocławskiej, każda firma może otrzymać wsparcie Agencji Rozwoju Aglomeracji Wrocławskiej, powołanej przez Urząd Miasta Wrocławia  i odpowiedzialnej za wspieranie inwestycji zagranicznych. Od 2007 roku pomagamy zagranicznym inwestorom w planowaniu i przeprowadzeniu kompleksowego procesu inwestycyjnego, świadcząc również opiekę poinwestycyjną. Dedykowany zespół specjalistów będzie wspierał Państwa na każdym etapie, dbając o szybkie i sprawne przeprowadzenie całego procesu inwestycyjnego.

Dzięki dużemu doświadczeniu i bliskiej współpracy z partnerami jesteśmy w stanie szybko i sprawnie przekazać Państwu niezbędne informacje lub zorganizować spotkanie z ekspertami w odpowiedniej dziedzinie. Zapraszamy do odwiedzin na www.araw.pl

JP Weber od ponad 12 lat wspiera międzynarodowych inwestorów podczas inwestowania w Polsce oraz w bieżącej obsłudze podatkowo-prawnej. Zatrudniamy ponad 60 doradców inwestycyjnych, podatkowych i prawników, którzy obsługują klientów z biur we Wrocławiu i w Warszawie. Ponadto prowadzimy wielojęzyczny outsourcing księgowy.  Obsługujemy zarówno duże światowe koncerny, jak i przedsiębiorstwa z niemieckiego sektora MŚP, planujące dalszą ekspansję na terenie Polski. Wspieramy decydentów podczas transakcji oraz w bieżącej obsłudze i stanowimy alternatywę dla dużych grup doradczych, gwarantując indywidualne, ale także kompleksowe podejście do zagadnień na rynku polskim.

W celu uzyskania dodatkowych  informacji o JP Weber i naszych usługach, zapraszamy na stronę www.jpweber.com.