Partnerzy merytoryczni

Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna „INVEST-PARK” jest największą i najdynamiczniej rozwijającą się strefą przemysłową w Polsce. W rankingu „fDi Magazine” (z grupy The Financial Times) zajmuje 4 miejsce w Europie i 22 na świecie. Do tej pory na terenach WSSE zainwestowało ponad 150 przedsiębiorców, między innymi z Japonii, Korei, Niemiec, USA czy Włoch. Łącznie firmy stworzyły ponad 36 tys. miejsc pracy i zainwestowały blisko 16 mld zł.

 

Copernicus-Wroclaw Airport logo 2013

 

 

 

 

 

Port Lotniczy im. Mikołaja Kopernika we Wrocławiu położony jest w odległości ok. 10 km od centrum miasta. Dzięki  Autostradowej Obwodnicy Wrocławia oraz nowoczesnym drogom szybkiego ruchu S8, S3, czy S5 lotnisko jest znakomicie połączone z regionem. Port Lotniczy obsługuje przewoźników sieciowych, którzy oferują loty do największych portów przesiadkowych w Europie, tj. Monachium, Frankfurt, Zurych, Paryż, Bruksela, Kopenhaga, przewoźników niskokosztowych, takich jak Ryanair, czy Wizz Air, którzy posiadają we Wrocławiu swoje bazy operacyjne, oraz linie czarterowe. W marcu 2012 r. Port Lotniczy Wrocław uruchomił nowoczesny terminal, którego przepustowość wynosi ok. 4 mln pasażerów rocznie.

 

NetiaLogo

 

 

 

 

 

Netia jest jednym z największych, a jednocześnie najszybciej rozwijających się operatorów telekomunikacyjnych w Polsce. Dostarcza kompleksowe, zintegrowane i przyjazne użytkownikowi rozwiązania komunikacyjne on-line, w czterech głównych obszarach: klienci indywidualni, klienci biznesowi, małe i średnie firmy (SoHo/SME) oraz rozliczenia międzyoperatorskie.