Spotkanie Meet IT Wrocław vol. 4: o chmurach, „inteligentnych” telefonach i beaconach do wynajęcia, 28.03, WPT

We wtorek, 28 marca br. we Wrocławskim Parku Technologicznym – budynek Delta, odbędzie się czwarte spotkanie z cyklu Meet IT skierowane do menedżerów, specjalistów i sympatyków IT. Tym razem tematem przewodnim Meet IT będzie „Czas na zmiany w IT” – w treści prezentacji i pokazów „na żywo” [live demo] opowiemy o rozwiązaniach chmurowych, zaawansowanych usługach telefonii VoIP oraz nowym podejściu do wykorzystania beaconów w biznesie.

Rejestracja uczestników rozpocznie się o g. 09.00. Udział w spotkaniu jest bezpłatny, program spotkania i  link do rejestracji: www.projektdelta.pl/pl/4,spotkania/tab-wroclaw.html

W pierwszej części spotkania przedstawiciel Grupy 3S – jednego z czołowych dostawców usług telekomunikacyjnych i data center w Polsce, opowie o nowym podziale ról z którym mamy obecnie do czynienia w branży ICT. Kolejna prezentacja przygotowana przez przedstawiciela Amazon Web Services dotyczyć będzie sposobów wykorzystania chmury i zagadnień bezpieczeństwa, rozwiązań hybrydowych oraz praktycznego wykorzystania chmury AWS przez Onet.pl.

Podczas pierwszej prezentacji „na żywo”, uczestnicy zobaczą praktyczne zastosowanie rozwiązań opartych o chmurę hybrydową z wykorzystaniem kilku obiektów data center znajdujących się w różnych lokalizacjach. Druga prezentacja dotyczyć będzie połączenia usług głosowych i chmury obliczeniowej – uczestnicy spotkania będą mogli m.in. wdzwonić się na dedykowany numer i zobaczyć jak działa usługa „kolejkowania połączeń” oraz odzyskiwanie tzw. „połączeń niepodjętych przez agenta”.

Po przerwie na lunch, przedstawiciel firmy Netizens opowie o zmianach jakie nastąpiły w zakresie korzystana z beaconów, jakie usługi telekomunikacyjne i data center są z nimi związane oraz po raz pierwszy przedstawi koncepcję „beaconów do wynajęcia”.
Na zakończenie, w bloku „Spoza IT”, Marcin Orocz – ekspert w zakresie wprowadzania zmian i kształtowania organizacji przybliży ideę projektowania elastycznej organizacji i wyznaczania ról i zadań dla najbardziej „opornych”.

Partnerzy strategiczni

Partnerzy merytoryczni

Kontakt

+48 71 78 35 310
+48 71 78 35 311
office@invest-in-wroclaw.pl

Adres

Agencja Rozwoju Aglomeracji Wrocławskiej SA
Plac Solny 14
50-062 Wrocław

Copyright © 2016 Invest in Wroclaw
Realizacja i utrzymanie: Stermedia