Startup Wrocław

Nawet najbardziej kreatywny zespół potrzebuje inspiracji do tworzenia kolejnych produktów i rozwiązań dla swoich potencjalnych klientów. Poznaniu różnych branż, wymianie informacji oraz nawiązaniu relacji ma służyć projekt Startup Wrocław: meetup. Spotkania w ramach projektu zakładają integrację środowiska startupowego z przedstawicielami różnych branż, w tym dużego biznesu. Będzie to świetna okazja aby nawiązać relacje z przedsiębiorcami i potencjalnymi inwestorami, wymienić się doświadczeniem i zebrać opinie na temat prowadzonego przez nas projektu.

Startupy w branży hotelowej

Jednym z podstawowych odbiorców rozwiązań tworzonych przez startupy jest branża hotelowa. O realnych wdrożeniach opowiedzą przedstawiciele firmy Accor Hotels: Romain Perrot i Przemysław Orchowicz. Pierwsze z cyklu spotkań otworzy prezentacja „Digital Hotel. How innovation reshapes the travel industry?”. Będzie to okazja do zapoznania się aktualnymi trendami i oczekiwaniami rynku, a także rozeznania się w perspektywach jakie daje startupom branża hotelarska.

Inspirujące pomysły

Pierwsze spotkanie w ramach Startup Wrocław: meetup to również prezentacje konkretnych pomysłów na unowocześnienie branży hotelarskiej. Podczas wydarzenia poznamy rozwiązania dwóch startupów: Kadromierza, oferującego narządzie do zarządzania czasem pracy online dla średnich i dużych firm, oraz Appformation, polsko-brytyjski, wrocławski z wyboru software house, który zaprezentuje Wheedle – aplikację łączącą klientów z najlepszymi miejscami do jedzenia i imprezowania.

Po części oficjalnej zapraszamy na networking.

Obowiązuje bezpłatna rejestracja

Bądź na bieżąco, śledź nasz profil na Facebooku Smart City Wrocław ​ 

Partnerem strategicznym cyklu spotkań Startup Wrocław: meetup jest firma Probuild, deweloper nowoczesnego kampusu biurowego Pin Park  powstającego we Wrocławiu przy ulicy Fabrycznej 33. Gospodarzem pierwszego meetupu jest Novotel&ibis Wroclaw Centrum.

Źródło: http://www.wroclaw.pl

Partnerzy strategiczni

Partnerzy merytoryczni

Kontakt

+48 71 78 35 310
+48 71 78 35 311
office@invest-in-wroclaw.pl

Adres

Agencja Rozwoju Aglomeracji Wrocławskiej SA
Plac Solny 14
50-062 Wrocław

Copyright © 2016 Invest in Wroclaw
Realizacja i utrzymanie: Stermedia