Wrocławska firma Futuro Finance marką finansową roku

8 marca 2017

Firma Futuro Finance z Wrocławia już po raz drugi została wyróżniona tytułem Finansowej Marki Roku 2017.

calculator-723917_1280„Gazeta Finansowa” już po raz ósmy przyznała tytuły Finansowej Marki Roku firmom, których działania mają znaczący wpływ na rynek finansowy. Wśród uhonorowanych tytułem Finansowej Marki Roku 2017 znalazła się wrocławska firma Futuro Finance, która otrzymała to wyróżnienie po raz drugi.
Za rzetelne wspieranie przedsiębiorców w pozyskiwaniu finansowania dla ich nowatorskich przedsięwzięć, rozwijanie sieci punktów doradczych, co pozwala na sprawny dostęp do usług firmy i nieustanne podnoszenie kwalifikacji doradców, co gwarantuje najwyższą jakość świadczonych usług – napisali organizatorzy konkursu w uzasadnieniu nagrody dla Futuro Finance z Wrocławia.

Futuro Finance – 300 nowych miejsc pracy

Firma Futuro Finance od 2010 r. działa w branży doradztwa finansowego, specjalizując się m.in. w udzielaniu kredytów na rozwój działalności gospodarczej oraz pozyskiwanie finansowania na bieżące wydatki lub konkretne inwestycje przedsiębiorców – Umożliwiamy sięgnięcie po finansowanie w ramach uproszczonych procedur, udało nam się również rozszerzyć ofertę o kredyty hipoteczne. Chcemy być i jesteśmy transparentni, a to dzisiaj cecha, która dla wielu naszych klientów jest najważniejsza – przyznaje Agata Brucko-Stępkowska, prezes Zarządu Futuro Finance.

Futuro Finance ma swoje placówki w Krakowie, Katowicach, Lublinie i Poznaniu. W planach jest uruchomienie oddziałów w największych polskich miastach, gdzie firma planuje w najbliższym czasie utworzyć 300 nowych miejsc pracy.

źródło: wroclaw.pl