20-lecie PM Group w Polsce

PM Group to jedna z największych i najbardziej rozpoznawalnych na świecie firm zajmujących się projektowaniem oraz zarządzaniem realizacją inwestycji. W tym roku obchodzi 20-lecie działalności w Polsce.

PM Group została założona w 1793 roku w Irlandii. Na całym świecie zatrudnia ponad 2 tys. osób, z czego w naszym kraju ponad 200. Inżynierowie, projektanci czy menedżerowie projektów pracują w dwóch wielobranżowych biurach projektowych we Wrocławiu i w Warszawie. Obsługują stamtąd inwestycje nie tylko w Polsce, ale także w krajach Europy Środkowo – Wschodniej.

Klientami firmy są m.in. takie marki jak: 3M, Xeos, Aero Gearbox International, PGW, Electrolux, Nestle Purina czy Mondelez International.

PM Group jubileusz działalności w Polsce obchodziła podczas gali zorganizowanej w zabytkowym budynku Naczelnej Organizacji Technicznej (NOT) we Wrocławiu. Na imprezie wśród licznych gości pojawili się m.in. Dave Murphy, CEO PM Group oraz Gerard Keown – Ambasador Irlandii w naszym kraju.

– Wspomniana gala była doskonałą okazją do tego, by spotkać się z naszymi kluczowymi partnerami biznesowymi oraz podziękować im za dotychczasową współpracę i wspólnie zrealizowane przedsięwzięcia. To również moment, kiedy możemy się na chwilę zatrzymać i cieszyć tym, co udało się nam przez 20 lat zbudować. Mamy świetny, doświadczony zespół, a w portfolio rozpoznawalne inwestycje – mówi Jacek Kudrzycki, dyrektor operacyjny PM Group w Polsce.

Organizatorem gali w budynku NOT była agencja MOOQ z Wrocławia.

Na zdjęciu od lewej: Gerard Keown, Ambasador Irlandii w Polsce i Dave Murphy, CEO PM Group. W tle Jacek Kudrzycki, dyrektor operacyjny PM Group w Polsce.

Foto: Bartek Sadowski

Partnerzy strategiczni

Partnerzy merytoryczni

Kontakt

+48 71 78 35 310
+48 71 78 35 311
office@invest-in-wroclaw.pl

Adres

Agencja Rozwoju Aglomeracji Wrocławskiej SA
Plac Solny 14
50-062 Wrocław

Copyright © 2016 Invest in Wroclaw
Realizacja i utrzymanie: Stermedia