24h HACKATHON

18-19 marca 2016 start 16:00, Instytut Informatyki Uniwersytetu Wroclawskiego

BrainCode to nie jest zwykły hackathon, to wydarzenie, o którym się nie zapomina! Czas tworzenia nowych projektów, poznawania nowych ludzi, miejsce gdzie możesz dać upust pokładom wyobraźni oraz możliwość wspólnego stworzenia czegoś innowacyjnego!

hackathonTo jedyny w Polsce 24 godzinny hackathon odbywający się w pięciu miastach jednocześnie: we Wrocławiu Poznaniu, Warszawie, Krakowie oraz Toruniu. Organizowany przez allegro.tech we współpracy z najlepszymi uczelniami w Polsce, skierowany jest zarówno do nowicjuszy jak i do profesjonalistów.

Na miejscu gwarantowana cała masa dobrej zabawy oraz networking z niesamowicie kreatywnymi ludzmi. Nie zabraknie również biegania z nerfgunem i objadania się pizzą.

Nie możesz przegapić takiej okazji! Zbieraj pomysły i do dzieła!

Spotykamy się 18 marca o godz 16:00. Po rejestracji uczestników i krótkim wprowadzeniu rozpoczniemy kodowanie, które zakończy się w sobotę o godzinie 17:00. Jury rozpocznie wówczas ocenę projektów. Imprezę zakończymy podsumowaniem oraz wyróżnieniem najlepszych pomysłów.

Nagrody? Oczywiście bedą

Do udziału zapraszamy gotowe (max 4 osobowe) zespoły oraz pojedyncze osoby, które na miejscu uformują drużyny lub dołączą do istniejących.

Zapisy i więcej informacji: https://allegro.tech/braincode

Partnerzy strategiczni

Partnerzy merytoryczni

Kontakt

+48 71 78 35 310
+48 71 78 35 311
office@invest-in-wroclaw.pl

Adres

Agencja Rozwoju Aglomeracji Wrocławskiej SA
Plac Solny 14
50-062 Wrocław

Copyright © 2016 Invest in Wroclaw
Realizacja i utrzymanie: Stermedia