3M dziękuje Wrocławianom w niecodzienny sposób

3M Global Service Center już od 2,5 lat działa na terenie miasta. Z tej okazji przedstawiciele firmy postanowili uczcić swoje dotychczasowe osiągnięcia, dziękując swoim pracownikom i wrocławianom. Święta to doskonały czas, by wyrazić wdzięczność za wyjątkową atmosferę i duże możliwości rozwoju, które oferuje stolica Dolnego Śląska.
Czerwony napis „WE♥WRO” stanął przed dworcem PKP, gdzie przez miesiąc będzie cieszył wzrok przechodniów. Tym działaniem firma chce uczcić swoją obecność w mieście i dać wyraz satysfakcji płynącej z funkcjonowania właśnie w tym miejscu.
Ta nietypowa forma podziękowania jest spójna z filozofią 3M – marki, której domenami są kreatywność i innowacyjność.
– We Wrocławiu czujemy się dobrze i chcieliśmy pokazać to w niestandardowy sposób – mówi Rafał Olejniczak, Dyrektor Generalny 3M Global Service Center.
Wyjątkowy napis jest tylko jednym z elementów szerszej kampanii, która obejmuje reklamy wielkoformatowe oraz billboardy, które pojawiły się w różnych częściach miasta.
W 2015 roku 3M rozszerzyło swoją działalność o kolejną inwestycję – przy ul. Dubois 41 otwarto Centrum Usług Wspólnych EMEA, jedną z trzech takich placówek na świecie (dwie pozostałe mają swoje siedziby na Kostaryce i Filipinach). Tak intensywny rozwój firmy na terenie miasta może tylko cieszyć. Globalny koncern znalazł się również w pierwszej piątce laureatów tegorocznej edycji Plebiscytu „Great Place to Work”, w którym wyróżnia się najbardziej atrakcyjnych pracodawców na świecie.
3M Poland sp. z o.o. jest filią koncernu Minnesota Mining and Manufacturing. Obok ośrodka produkcyjnego, w mieście działają również Centrum Innowacji oraz Centrum Szkoleniowe – ostatnie z nich funkcjonuje dopiero od września tego roku. Poza wrocławskim zakładem, w Polsce istnieją jeszcze dwa inne centra produkcyjne: w Janowie koło Grodziska Mazowieckiego i Rabce.

 

Partnerzy strategiczni

Partnerzy merytoryczni

Kontakt

+48 71 78 35 310
+48 71 78 35 311
office@invest-in-wroclaw.pl

Adres

Agencja Rozwoju Aglomeracji Wrocławskiej SA
Plac Solny 14
50-062 Wrocław

Copyright © 2016 Invest in Wroclaw
Realizacja i utrzymanie: Stermedia