3M najlepszym amerykańskim inwestorem z branży SSC w Polsce

Wrocławskie 3M zostało uznane za najlepszego amerykańskiego inwestora z branży SSC w Polsce. Przedstawiciele firmy nagrodę odebrali podczas uroczystej gali w Nowym Jorku.

Centrum Usług Wspólnych 3M zostało nagrodzone tytułem „Top US SSC Investor in Poland” m.in. za swój wysokowydajny model operacyjny oraz doskonałość w realizacji zadań. Rafał Olejniczak, dyrektor generalny 3M Global Service Center Poland specjalną statuetkę odebrał podczas imprezy o nazwie „USA-Europe Shared Services Summit & Awards Gala” w Nowym Jorku.

Wzięło w niej udział blisko 130 osób z 67 firm. W wielu wypadkach byli to eksperci z najbardziej rozpoznawalnych amerykańskich przedsiębiorstw.

– Organizujemy tę coroczną imprezę, aby wyróżnić najlepszych amerykańskich inwestorów oraz stworzyć platformę łączącą amerykańskie spółki o średniej kapitalizacji z ich amerykańskimi rówieśnikami, którzy stworzyli centa usług wspólnych w Europie Środkowo-Wschodniej – powiedział Thom Barnhardt, dyrektor generalny CEE Business Media, jednego z organizatorów szczytu SSC.

Dla 3M Global Service Center Poland wspomniane wyróżnienie, to jak prezent na trzecie urodziny. Niedawno centrum obchodziło bowiem trzecią rocznicę rozpoczęcia działalności we Wrocławiu.

– Wrocław od początku był dla mnie miejscem szczególnym i dzisiaj wiem, że jest najlepszym, które mogło zostać wybrane pod tą inwestycję. Zdecydowanie sprawdziło się to, co powiedziałem 2 lata temu, kiedy otwieraliśmy naszą siedzibę przy ul. Dubois – Wrocław stał się europejską stolicą 3Mmówi Rafał Olejniczak, Dyrektor Generalny 3M Global Service Center Poland.

W czasie urodziny zespół GSC wziął udział m.in. w biciu Rekordu Guinnessa na największe na świecie logo z monet., a także w  interaktywnej grze na temat 3M i samego centrum.

Podczas urodzinowej gali i koncertu odbyły się również aukcje charytatywne, z których dochód zasilił konto Fundacji „Kawałek Nieba”, prowadzącej zbiórkę na rzecz, kosztowne leczenie syna jednego z pracowników 3M. Podczas aukcji udało się zebrać 17 tys. zł

Partnerzy strategiczni

Partnerzy merytoryczni

Kontakt

+48 71 78 35 310
+48 71 78 35 311
office@invest-in-wroclaw.pl

Adres

Agencja Rozwoju Aglomeracji Wrocławskiej SA
Plac Solny 14
50-062 Wrocław

Copyright © 2016 Invest in Wroclaw
Realizacja i utrzymanie: Stermedia