Campus Recruitment – najnowszy projekt Biura Karier Politechniki Wrocławskiej

Ideą Campus Recruitment jest umożliwienie spotkania zainteresowanych studentów z pracodawcami poszukującymi młodych talentów. Campus Recruitment to zbiór wydarzeń wraz z towarzyszącymi im atrakcjami i konkursami. Dzięki punktom konsultacji CV, szybkim rekrutacjom i panelom dyskusyjnym kompleksowo przygotowuje studentów i absolwentów do aplikowania na konkretne stanowiska, a przedstawicielom firm ułatwia i skraca czas znalezienia właściwego kandydata.

Campus Recruitment składa się z 3 etapów:
– Dwa tygodnie przed wydarzeniem intensywna promocja wszystkich pracodawców i ofert pracy ofert pracodawców. Zarówno w formie elektronicznej, jak i na terenie Politechniki Wrocławskiej.
– Czasu Rekrutacji będącego punktem kulminacyjnym projektu, podczas którego studenci zyskają możliwość bezpośredniego dostępu do najnowszych ofert pracy, praktyk i staży, rozmowy z pracodawcami, złożenia CV i przejścia procesu szybkiej rekrutacji.
– Na sam koniec, zostaną zarezerwowane 11 dni, aby pracodawca mógł przeprowadzić szybkie rekrutacje, w komfortowych warunkach na terenie uczelni.

Dla pracodawców jest to szansa na dotarcie do najlepszych studentów oraz absolwentów a także przeprowadzenie szybkiej i skutecznej weryfikacji kandydatów do pracy. Udział w tak prestiżowym wydarzeniu zapewnia możliwość wykreowania pozytywnego wizerunku firmy w środowisku akademickim i dotarcia do blisko 35 tysięcy studentów.
Formuła wydarzenia tworzy nowe możliwości współpracy z Biurem Karier jednej z najlepszych uczelni technicznych w Polsce, które przez cały rok przygotowuje studentów i absolwentów do wejścia na rynek pracy oraz wpiera pracodawców w rekrutacji i budowaniu wizerunku w środowisku akademickim. Wszystko to aby sprostać oczekiwaniom pracodawców i studentów.
Zapraszamy na Czas Rekrutacji już 13 i 14 marca 2018 roku od godz. 10:00 przy Wybrzeżu Wyspiańskiego 23/25 do budynku C-13 Politechniki Wrocławskiej.

Więcej na: https://bit.ly/TargiPracyPWr2018

Partnerzy strategiczni

Partnerzy merytoryczni

Kontakt

+48 71 78 35 310
+48 71 78 35 311
office@invest-in-wroclaw.pl

Adres

Agencja Rozwoju Aglomeracji Wrocławskiej SA
Plac Solny 14
50-062 Wrocław

Copyright © 2016 Invest in Wroclaw
Realizacja i utrzymanie: Stermedia