Career EXPO – Daj się zatrudnić! 1-2 kwietnia na Stadionie Wrocław

Zbliża się kolejna edycja największych wrocławskich targów pracy – Career EXPO. Już po raz drugi wydarzenie odbędzie się w formule dwudniowej, na Stadionie Wrocław.

Wiosenna odsłona targów będzie miała miejsce 1 i 2 kwietnia gromadząc ponownie ponad 80 wystawców, a także kilka tysięcy uczestników szukających wymarzonych stanowisk i chętnych do zdobycia nowych doświadczeń i wiedzy. Career EXPO jako najważniejsze wydarzenie rekrutacyjne wyróżnia też fakt, że jako jedyne tego typu targi skierowane są zarówno do studentów jak i specjalistów. Wyjątkowo wydarzenie odbędzie się w godzinach popołudniowo-wieczornych, wychodząc tym samym naprzeciw oczekiwaniom wszystkich uczestników targów.

Uczestnictwo w targach jest całkowicie bezpłatne. Osoby chcące skorzystać z bogatej oferty pracodawców oraz innych aktywności, muszą okazać przy wejściu imienny bilet. Jedyne co należy zrobić by taki bilet otrzymać to zarejestrować się na stronie www.careerexpo.pl, uzupełnić profil uczestnika i zaplanować czas 1 i 2 kwietnia. Wejście upoważnia do darmowego korzystania ze wszystkich stref, a także z bogatej oferty kilkudziesięciu szkoleń z różnych dziedzin, w których udział również jest nieodpłatny. Rejestracja uczestników na targi już wystartowała, wkrótce udostępnione zostaną również zapisy na bloki szkoleniowe. Warto więc śledzić stronę organizatora by być na bieżąco i nie przegapić swojej szansy!

Znalezienie pracy lub jej zmiana to zadanie, z którym wielu z nas musi się zmierzyć i to często wielokrotnie. Obecnie rynek oferuje nam wiele możliwości, ścieżek rozwoju i prowadzenia swojej kariery, jednak najważniejszym jest dokonanie właściwych wyborów. Zastanawiając się nad nową pracą warto sprawdzić listę wystawców, którzy zagoszczą na wiosennej edycji Career EXPO, a wśród nich na takie firmy jak UPS, BNY Mellon, HP czy KRUK. Oferty pracy takich firm gwarantują nie tylko stabilne zatrudnienie na uczciwych warunkach, ale przede wszystkim możliwość rozwoju i zdobywania doświadczenia w międzynarodowym otoczeniu. Polityka zatrudnieniowa większości wystawców opiera się również na mocnym zapleczu socjalnym, a co za tym idzie świetnego rozwinięcia benefitów pozapłacowych.

Część firm bierze również udział w programie Szybkich Rekrutacji, który z edycji na edycje staje się coraz bardziej popularny. Oznacza to, że uczestnicy mają możliwość aplikowania na konkretne stanowiska za pośrednictwem indywidualnego profilu na stronie targów (www.careerexpo.pl), gdzie uzupełniając wirtualne CV i wybierając interesującą firmę zgłasza się swoją kandydaturę. Przed samymi targami, kandydaci otrzymują informację w sprawie rozmowy w specjalnie wyznaczonej strefie podczas wydarzenia.

Poza samymi rekrutacjami, podczas Career EXPO można także bezpłatnie skonsultować swoje dokumenty aplikacyjne, a także wykonać profesjonalne zdjęcie, które doskonale uzupełni nasze CV. Oprócz tego przez dwa dni, na scenie głównej odbywać się będą ciekawe prelekcje, rozmowy i panele dyskusyjne, w których poruszane są przede wszystkim tematy odnoszące się do obecnej sytuacji na rynku pracy. Wystąpienia na scenie głównej dopełnione będą przez kilkadziesiąt szkoleń z wielu sekcji tematycznych, które pozwalają na zwiększenie swoich kompetencji i wiedzy, tak bardzo istotnych obecnie przy zatrudnieniu.

Dla przybyłych przygotowana zostanie również strefa relaksu, w której będzie można nabrać sił na dalsze eksplorowanie, a także skorzystać z atrakcji i wziąć udział w konkursach przygotowanych przez partnerów Career EXPO.

Szczegółowy program wydarzenia dostępny jest na stronie internetowej organizatora – www.careerexpo.pl. Warto też śledzić profile Career EXPO w mediach społecznościowych, a także dołączyć do wydarzenia na Facebook’u, gdzie bieżąco publikowane są kolejne informacje dotyczące nadchodzącej edycji targów.

LINK DO WYDARZENIA NA FACEBOOKU: https://www.facebook.com/events/548316045761580/

Targi pracy Career EXPO
1-2 kwietnia 2020
Stadion Wrocław, al. Śląska 1
godz. 15:00-21:00

Źródło: Career Expo

Partnerzy strategiczni

Partnerzy merytoryczni

Kontakt

+48 71 78 35 310
+48 71 78 35 311
office@invest-in-wroclaw.pl

Adres

Agencja Rozwoju Aglomeracji Wrocławskiej SA
Plac Solny 14
50-062 Wrocław

Copyright © 2016 Invest in Wroclaw
Realizacja i utrzymanie: Stermedia