Centrum Domowych Inspiracji – nowa propozycja BSH we Wrocławiu

To drugie takie miejsce w Polsce – właśnie się rozkręca, oferując użytkownikom sprzętu AGD m.in. profesjonalne doradztwo i serwis. W Centrum Domowych Inspiracji BSH, w ciekawie zaaranżowanym wnętrzach, można oglądać, dotykać, testować, zarówno małe, jak i duże AGD, produkowane na bazie najnowszych technologii. Spotykając się zaś z projektantami, architektami i mistrzami gotowania będzie można znaleźć inspiracje do stworzenia własnej, wymarzonej kuchni – w czterech ścianach i na talerzu.

Centrum technologii i designu BSH, które znajduje się przy ul. Żmigrodzkiej, ma do dyspozycji ok. 250 mkw. powierzchni, na której wyeksponowano sprzęt marek Bosch i Siemens tak, by dostęp do niego był jak najłatwiejszy, a jednocześnie umożliwiał dokładne przyjrzenie się jakości produktów.

Nie do kupienia, do inspiracji
Od razu trzeba zaznaczyć, że Centrum nie jest sklepem firmowym, ale miejscem, gdzie można zapoznać się ofertą Siemensa, jak sprzęty do zabudowy i ekspresy do kawy, oraz Boscha, proponującego szeroką gamę produktów pomagających w sprzątaniu, praniu czy gotowaniu.

Pośród tej ekspozycji specjalne miejsce zajmuje oferta HomeConnect, gdzie znajdziemy na przykład chłodziarko-zamrażarkę z kamerami w środku, pralkę z możliwością sterowania poza domem czy piekarnik, dzięki któremu nawet kiepski kucharz może zostać „mistrzem patelni”.

Tym, co jeszcze powinno zaciekawić potencjalnych klientów, a także obecnych użytkowników sprzętu AGD, oferowanego przez wspomnianych producentów, jest serwis fabryczny, usytuowany tuż obok nowego Centrum Domowych Inspiracji BSH. Tam można zgłosić np. problem z żelazkiem czy ekspresem do kawy, a także dużo większym sprzętem i oczekiwać załatwienia sprawy, zarówno w trybie gwarancyjnym, jak i pogwarancyjnym.

Wystarczy się umówić
O wszystkie zalety, niezwykłe funkcje i technologię, charakteryzujące wyroby obu marek, można na miejscu zapytać doradców klienta, ale również interesujący nas sprzęt przetestować. Na przykład, jeśli ktoś chce przekonać się o skuteczności wyeksponowanych mechanicznych suszarek, można przynieść własną wypraną odzież i sprawdzić, jak takie suszenie przebiega.

Aby oczekiwać pełnej mobilizacji ze strony personelu Centrum Domowych Inspiracji przy ul. Żmigrodzkiej 143, najlepiej swoją wizytę w BSH umówić – pod nr. telefonu: +48 664 753 884, +48 664 753 713 lub e-mailowo: wro-cdi@bshg.com. Centrum otwarte jest od poniesdziałku do piątku w godz. 9.00-17.00.

Cuda-wianki Józka Seeletso
Centrum Domowych Inspiracji kryje w sobie jeszcze jedną, niewątpliwie atrakcyjną przestrzeń – live cooking, którą oddaje do dyspozycji mistrzów gotowania, kulinarnych podróżników i blogerów, architektów i projektantów, a przede wszystkim gości, którzy zechcą uczestniczyć np. w warsztatach gotowania.

Próbkę tego – jak można miło spędzić czas na poznawaniu tajników i smaków różnych kuchni, opowiadaniu o gotowaniu i anegdot z życia wziętych, a potem wspólnej, przyrządzonej własnymi rękami kolacji – BSH „zaserwowało” przedstawicielom mediów podczas oficjalnej prezentacji Centrum.

Animatorem tego, co działo się w nowoczesnej kuchni BSH, był Joseph Seeletso, sugerujący, by mówić do niego po prostu „Józek”, pochodzący z Bostwany, a od wielu lat związany i rodzinnie, i zawodowo z naszym krajem Chef de Cusine po prestiżowej londyńskiej szkole gastronomicznej Westminster College. Józek gotował na całym świecie, także dla koronowanych głów i wielkich gwiazd show-biznesu, jak Michael Jackson.

Źródło: https://www.wroclaw.pl/biznes/centrum-domowych-inspiracji-nowa-propozycja-bsh-we-wroclawiu

Partnerzy strategiczni

Partnerzy merytoryczni

Kontakt

+48 71 78 35 310
+48 71 78 35 311
office@invest-in-wroclaw.pl

Adres

Agencja Rozwoju Aglomeracji Wrocławskiej SA
Plac Solny 14
50-062 Wrocław

Copyright © 2016 Invest in Wroclaw
Realizacja i utrzymanie: Stermedia