Deloitte przeprowadzi się do biurowca Dominikański we Wrocławiu

8. DomonikańskiFirma Deloitte, reprezentowana w procesie negocjacji przez polski oddział międzynarodowej grupy Knight Frank, wynajęła w budynku Dominikański we Wrocławiu 1.335 m kw. powierzchni biurowej.

Dorota Kościelniak, Partner i Dyrektor Regionalna Knight Frank Sp. z o.o., kierująca wrocławskim biurem firmy, powiedziała:

„Dziękujemy firmie Deloitte za zaufanie, jakim obdarzyła nas powierzając zlecenie poszukiwania nowej powierzchni biurowej we Wrocławiu. W ramach przeprowadzonego procesu, udało nam się wynegocjować najlepsze warunki najmu, gwarantujące również najlepszą jakość biura”.

Najemca wprowadzi się do nowego biura w październiku 2015 r. przenosząc się z obecnego kompleksu Grunwaldzki Center, wybudowanego w 2009 r. przez Skanska.

Dominikański to kompleks biurowy klasy A, który powstaje w centrum Wrocławia przy skrzyżowaniu ulic Piotra Skargi, Wierzbowej i Oławskiej, w pobliżu placu Dominikańskiego. Będzie oferował łącznie około 40.000 m kw. powierzchni najmu – jest to największa inwestycja biurowa realizowana obecnie we Wrocławiu. Generalnym wykonawcą jest Skanska SA. Za komercjalizację odpowiada Skanska Property Poland. Pierwszy etap inwestycji będzie ukończony w drugim kwartale 2015 roku.

 

W przypadku dodatkowych pytań prosimy o kontakt z:

Dorota Kościelniak, Regional Director, Partner, +48 71 776 68 01

Anna Podgórska, PR & Marketing Director, +48 22 395 59 12, anna.podgorska@pl.knightfrank.com

 

Informacja o spółce

Knight Frank Sp. z o.o. jest częścią międzynarodowej grupy Knight Frank, wiodącego niezależnego doradcy w zakresie nieruchomości. W połączeniu z amerykańskim Newmark Grubb Knight Frank, grupa posiada sieć 330 biur w 48 krajach. Knight Frank Sp. z o.o. świadczy usługi między innymi z zakresu doradztwa deweloperskiego i inwestycyjnego, wycen nieruchomości, zarządzania nieruchomościami oraz wynajmu powierzchni komercyjnych. Polska sieć biur obejmuje Warszawę, Kraków, Wrocław, Poznań, Katowice, Trójmiasto i Łódź. Więcej informacji na www.knightfrank.com.pl

Partnerzy strategiczni

Partnerzy merytoryczni

Kontakt

+48 71 78 35 310
+48 71 78 35 311
office@invest-in-wroclaw.pl

Adres

Agencja Rozwoju Aglomeracji Wrocławskiej SA
Plac Solny 14
50-062 Wrocław

Copyright © 2016 Invest in Wroclaw
Realizacja i utrzymanie: Stermedia