Doing Business in Poland – poradnik dla zagranicznych inwestorów

Mamy przyjemność zaprosić Państwa do lektury najnowszego poradnika dla inwestorów „Doing Business in Poland” przygotowanego przez ekspertów JP Weber wraz z Polską Agencją Informacji i Inwestycji Zagranicznych S.A.

Nowa edycja zawiera najbardziej aktualne dane dotyczące polskiej gospodarki, a przede wszystkim klimatu inwestycyjnego. Publikacja będzie dostarczała informacji zarówno o polskim systemie prawnym, podatkowym i ekonomicznym, jak i o wdrażaniu projektów inwestycyjnych oraz prowadzeniu działalności gospodarczej przez podmioty zagraniczne w naszym kraju.

Prowadzenie działalności gospodarczej za granicą wiąże się z wieloma ryzykami, których można uniknąć, jeśli lepiej zrozumie się lokalne uwarunkowania i zasady regulujące prowadzenie biznesu. Poprzez publikację JP Weber wskazuje zagranicznym inwestorom możliwości inwestowania w Polsce a także krok po kroku przedstawia poszczególne etapy związane z wejściem na rynek Polski. W poradniku znajduje się również opis dostępnych w Polsce form prowadzenia działalności gospodarczej, systemu podatkowego, zachęt inwestycyjnych, reguł dotyczących prowadzenia księgowości i zatrudniania pracowników, a także procesu inwestycyjnego i najważniejszych przepisów dotyczących zagranicznych inwestorów.

Firma JP Weber jest od wielu lat partnerem dla inwestorów zagranicznych lokujących swój kapitał w Polsce. Mamy nadzieję, że nowe wydanie poradnika Doing Business in Poland zachęci kolejne przedsiębiorstwa do inwestowania w Polsce.

Pobierz (wersja EN)

Pobierz (wersja DE)

Partnerzy strategiczni

Partnerzy merytoryczni

Kontakt

+48 71 78 35 310
+48 71 78 35 311
office@invest-in-wroclaw.pl

Adres

Agencja Rozwoju Aglomeracji Wrocławskiej SA
Plac Solny 14
50-062 Wrocław

Copyright © 2016 Invest in Wroclaw
Realizacja i utrzymanie: Stermedia