Jak rekrutować szybciej i skuteczniej? Targi Career Expo we Wrocławiu

Jeśli twoja firma prowadzi intensywną rekrutację na różne stanowiska, na pewno wiesz, że zarówno konkurencja na rynku pracy, jak i oczekiwania kandydatów względem pracodawcy są coraz większe. Co więc zrobić, żeby wszyscy chcieli pracować właśnie u ciebie? Warto w swojej strategii emploer-brandingowej uwzględnić udział w targach pracy Career EXPO, który daje szansę na wyróżnienie twojej firmy na tle innych graczy z tej samej branży. Przekonaj się, jakie korzyści płyną z uczestnictwa w wydarzeniu.

Magia prestiżu i rozmowy
Na targach pracy Career EXPO od lat pojawiają się największe i najbardziej wpływowe firmy z całego kraju. Obecność w tym gronie to okazja na zaprezentowanie się jako pracodawca, który inwestuje w rozwój przedsiębiorstwa i swoich pracowników. Ponadto jedną z najbardziej cenionych przez uczestników wartości targów jest możliwość bezpośredniego porozmawiania z przedstawicielami firmy, poznania kulisów organizacji, atmosfery w niej panującej. To także szansa na nawiązanie relacji, której budowanie jest ograniczone podczas zwykłego procesu rekrutacyjnego, a także na wykreowanie pozytywnego wizerunku firmy.

Oszczędność czasu… i nie tylko
Każdy pracodawca biorący udział w Career EXPO ma możliwość uruchomienia procesu Szybkich Rekrutacji – innowacyjnego rozwiązania, pozwalającego na skrócenie czasu dotarcia do pracowników, spełniających ściśle określone przez ciebie kryteria. Dzięki temu już w dzień targów możesz przeprowadzić nawet kilkadziesiąt rozmów kwalifikacyjnych z wyselekcjonowanymi wcześniej kandydatami. Jakich pracowników potrzebujesz w swojej firmie? Specjalistów z różnych branż, studentów na praktyki, absolwentów na staż? Na Career EXPO spotkasz ich wszystkich. Co więcej, część z nich przychodzi tu specjalnie dla ciebie – to ludzie, którzy chcą dołączyć do twojego zespołu.

Profity z dzielenia się wiedzą
Career EXPO to również miejsce, w którym zbudujesz wizerunek eksperta. Każdej edycji targów towarzyszy łącznie kilkadziesiąt darmowych szkoleń i prelekcji, które cieszą się ogromnym zainteresowaniem uczestników wydarzenia. Udział w debacie u boku innych ekspertów lub poprowadzenie szkolenia, podnoszącego kwalifikacje zawodowe kandydatów, to nie tylko okazja, by podzielić się ze słuchaczami swoją wiedzą, ale także przedstawić oczekiwania wobec potencjalnych kandydatów.

Strategia Mądrego Łowcy
Jeśli wciąż zastanawiasz się, czy targi pracy Career EXPO to odpowiedź na potrzeby twojej firmy, mamy coś, co pomoże ci podjąć decyzję. Dzięki współpracy z ekspertami z dziedziny employer-brandingu – m.in. Zytą Machnicką, Julitą Dąbrowską, Marcinem Potkańskim i Mają Gojtowską, powstał merytoryczny materiał, który pomoże każdej firmie maksymalnie wykorzystać potencjał rekrutacyjny i wizerunkowy targów pracy. Publikacja porusza zagadnienia z obszaru komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej, prezentacji stoiska targowego oraz doboru materiałów promocyjnych, a także prezentuje mnóstwo praktycznych rozwiązań, których wdrożenie gwarantuje sukces rekrutacyjny. Darmowego e-booka można pobrać na stronie https://careerexpo.pl/strategia-madrego-lowcy/.

Kolejna szansa, by zostać pracodawcą na targach pracy Career EXPO:

11 kwietnia – Wrocław, Hala Stulecia
18 kwietnia – Poznań, Pawilon nr 15, MTP

Dowiedz się więcej na: https://careerexpo.pl/wspolpraca

 

Partnerzy strategiczni

Partnerzy merytoryczni

Kontakt

+48 71 78 35 310
+48 71 78 35 311
office@invest-in-wroclaw.pl

Adres

Agencja Rozwoju Aglomeracji Wrocławskiej SA
Plac Solny 14
50-062 Wrocław

Copyright © 2016 Invest in Wroclaw
Realizacja i utrzymanie: Stermedia