Już 19 marca na Stadionie Miejskim w Wrocławiu – Energy Industry Mixer

19 marca 2019 r. w Centrum Konferencyjnym na wrocławskim Stadionie Miejskim będzie miało miejsce spotkanie producentów, dostawców oraz użytkowników podzespołów, maszyn i urządzeń dla sektora elektroenergetycznego. „Energy Industry Mixer” organizowane będzie w nowatorskiej formule „szybkich randek”.

„Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważny i jednocześnie skomplikowany jest proces poszukiwania i doboru partnerów oraz kontrahentów w branży energetycznej – dlatego też zdecydowaliśmy się na zorganizowanie spotkania, którego myślą przewodnią jest umożliwienie firmom i instytucjom z tego sektora spotkania z maksymalnie dużą liczbą potencjalnych partnerów w możliwie najkrótszym czasie. Sięgnęliśmy tu po nowatorską na gruncie biznesowym formułę „szybkich randek”, w ramach której przedstawiciele firm mają możliwość błyskawicznego przedstawienia potencjalnym kontrahentom swojej oferty i atutów” – wyjaśnia Fabrizio Bosetti, założyciel firmy Bosetti Global Consulting, która jest głównym organizatorem spotkania.

Udział w imprezie zapowiedziało już wielu z grona najważniejszych producentów sprzętu i rozwiązań dla branży energetycznej, a także przedstawiciele licznych instytucji, wspierających sektor energetyczny oraz branże bezpośrednio z nim powiązane – w tym m.in. polskie i zagraniczne stowarzyszenia branżowe, uczelnie wyższe, izby handlowe, instytuty badawczo-rozwojowe, media itd.

Ponadto, w związku z wysokimi podwyżkami kosztów energii elektrycznej w Polsce przewidzianymi na rok 2019 (od 30% do 70% w porównaniu do roku 2018) oraz mając na uwadze dalszy wzrost tych cen także w kolejnych latach, część wydarzenia Energy Industry Mixer poświęcona będzie spotkaniom w formule B2B między firmami przemysłowymi z takich branż jak AGD, motoryzacyjna, lotnicza i innych z firmami specjalizującymi się w następujących dziedzinach: technologie uzupełniające i/lub zastępujące tradycyjne źródła energii elektrycznej; optymalizacja zużycia energii elektrycznej w procesach produkcyjnych; management energetyczny: zakup energii „zielonej”, grupowy zakup energii oraz planowanie oszczędności; systemy magazynowania energii elektrycznej itp.

 

Współorganizatorami wydarzenia są: Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna „INVEST-PARK” Sp. z o.o. i Energemini Polska Sp. z o.o.; Partnerami i Instytucjami, które objęły wydarzenie Patronatem są m.in.: Stowarzyszenie Elektryków Polskich, Izba Gospodarcza Energetyki i Ochrony Środowiska, Agencja Rozwoju Przemysłu S.A., Politechnika Wrocławska, Towarzystwo Gospodarcze Polskie Elektrownie, Polskie Towarzystwo Certyfikacji Energii, SHE Związek Pracodawców Dystrybucji Elektrotechniki, Dolnośląski Instytut Studiów Energetycznych, Ambasada Rzeczypospolitej Polskiej w Rzymie, Konsorcjum Smart Power Grids Polska, Wrocław Smart City, Agencja Rozwoju Aglomeracji Wrocławskiej, Wojewoda Dolnośląski, British Polish Chamber of Commerce, Francuska Izba Przemysłowo- Handlowa w Polsce.

Krajem Partnerskim pierwszej edycji Energy Industry Mixer będzie „Przemysłowy System Włochy” odnosząc się do sektora produkcji komponentów, maszyn i urządzeń do sektora elektroenergetycznego.

Rejestracja firm zainteresowanych udziałem w imprezie i zdobyciem nowych kontaktów biznesowych startuje 14 grudnia 2018 r. – formularz rejestracyjny można na stronie: https://energymixer.eu/pl/energymixer-pl/formularz-rejestracyjny-a/

Partnerzy strategiczni

Partnerzy merytoryczni

Kontakt

+48 71 78 35 310
+48 71 78 35 311
office@invest-in-wroclaw.pl

Adres

Agencja Rozwoju Aglomeracji Wrocławskiej SA
Plac Solny 14
50-062 Wrocław

Copyright © 2016 Invest in Wroclaw
Realizacja i utrzymanie: Stermedia