Kariera IT: konferencja i targi pracy dedykowane specjalistom i inżynierom

Spotkanie Kariera IT zaplanowane jest we Wrocławiu na 16 kwietnia w hotelu Mercure Centrum. To dobre miejsce, by nauczyć się czegoś w dziedzinie nowych technologii lub znaleźć nowe miejsce pracy w branży IT.

Kariera IT to obowiązkowe wydarzenie dla każdego, kto wiąże swoją karierę zawodową z branżą IT i stawia na ciągły rozwój osobisty. Prelegenci części wykładowej zaktualizują wiedzę związaną z bieżącymi nowinkami technologicznymi. Prelekcje i warsztaty prowadzone będą przez specjalistów IT. Przewidziane są również pokazy nowinek technologicznych (m.in. game corner).

Prócz tego, w roli wystawców wystąpią firmy prowadzące rekrutację pracowników do swoich działów IT (m.in. EY Global Delivery Network, IBM, Capgemini, DataArt, Accenture, NBC, eWork, Collibra, Rawlplug). W programie znajdzie się czas na spotkania z pracodawcami i prezentację wielu ciekawych ofert zatrudnienia. Z pewnością poszukiwani będą wykwalifikowani pracownicy, którzy zechcą podjąć pracę w województwie dolnośląskim. Każdy będzie miał okazję porozmawiać bezpośrednio z przedstawicielami danej firmy, dowiedzieć się więcej o możliwościach i warunkach zatrudnienia a także wziąć udział we wstępnej rekrutacji, by mieć szansę na zdobycie pracy marzeń.

W części wykładowej prelegenci opowiedzą:

  • Dlaczego pierwszy deploy to dopiero początek “zabawy”
  • Okiem szefa IT – certyfikaty czy osobowość – łowca certyfikatów czy praktyk?
  • 3 rzeczy, które możesz zrobić dziś, by zdobyć zaproszenia na rozmowy rekrutacyjne do pracy marzeń w przyszłym tygodniu
  • Jak wykorzystać pełne możliwości Oracle EXADATA
  • Jak rozpocząć przygodę z AngularJS
  • Java Wars VIII: The Function Awakens
  • The Power of Unity, czyli pokaz możliwości najbardziej popularnego silnika do tworzenia gier na świecie

Wydarzenie jest całkowicie bezpłatne – wystarczy jedynie rejestracja dostępna na stronie organizatora.

Partnerzy strategiczni

Partnerzy merytoryczni

Kontakt

+48 71 78 35 310
+48 71 78 35 311
office@invest-in-wroclaw.pl

Adres

Agencja Rozwoju Aglomeracji Wrocławskiej SA
Plac Solny 14
50-062 Wrocław

Copyright © 2016 Invest in Wroclaw
Realizacja i utrzymanie: Stermedia