Mobilność pracowników sektora nowoczesnych usług dla biznesu we Wrocławiu

W sektorze nowoczesnych usług biznesowych pracuje we Wrocławiu ponad 40 tys. osób. Sprawdziliśmy jak dojeżdżają do pracy, ile razy muszą się przesiadać oraz czy chętniej korzystają z samochodu czy z tramwaju.

Zapraszamy do zapoznania się z raportem „Mobilność pracowników sektora nowoczesnych usług dla biznesu we Wrocławiu” przygotowanym przez Agencję Rozwoju Aglomeracji Wrocławskiej oraz firmy Hays i JLL.

Wrocław jest lokomotywą rozwoju w regionie za sprawą zróżnicowanego środowiska biznesowego, w tym licznego i prężnego sektora nowoczesnych usług dla biznesu. Jest to 3. największy rynek nieruchomości biurowych i mieszkaniowych w Polsce. Jego stała rozbudowa sprawia, że pytanie o właściwe skomunikowanie miejsca pracy z tym, gdzie żyjemy, ma wymiar strategiczny. Warto sprawdzić, czy dogodna lokalizacja transportowa biura może być kartą przetargową pracodawcy w pozyskiwaniu i utrzymywaniu kandydatów na dojrzałym rynku pracy.

Niniejszy raport promuje potrzebę rozwoju i zagęszczania sieci transportu zbiorowego w aglomeracji wrocławskiej oraz pokazuje, co na dzisiejszym rynku pracy oznacza dostępność i mobilność pracowników.

Raport_Mobilność Pracowników

Partnerzy strategiczni

Partnerzy merytoryczni

Kontakt

+48 71 78 35 310
+48 71 78 35 311
office@invest-in-wroclaw.pl

Adres

Agencja Rozwoju Aglomeracji Wrocławskiej SA
Plac Solny 14
50-062 Wrocław

Copyright © 2016 Invest in Wroclaw
Realizacja i utrzymanie: Stermedia