Najlepsze miejsca pracy w Polsce są we Wrocławiu

Wrocławskie firmy zostały wyróżnione w konkursie Great Place to Work. Lista Najlepszych Miejsc Pracy jest uznawana za jedną z najważniejszych nagród dla pracodawców.

Organizatorem konkursu Najlepszych Miejsc Pracy jest Instytut Great Place to Work. W tym roku w Polsce wyróżnienia przyznano po raz dziesiąty. Drugi rok z rzędu w tym gronie znalazł się wrocławski 3M Global Service Center Poland. Czytaj także – Wrocławskie 3M docenione przez światowy outsourcing.

Wiarygodność, szacunek i uczciwość

W plebiscycie nagradzane są firmy, które wyznaczają dobre praktyki w zarządzaniu oraz promują wśród pracowników wiarygodność, szacunek i uczciwość. Przedsiębiorstwa startują w trzech kategoriach, w zależności od wielkości zatrudnienia. W 2017 roku 3M GSC zadebiutowała w konkursie otrzymując wyróżnienie w kategorii dla średniej wielkości przedsiębiorstw. W tym roku po raz pierwszy firma startowała w najwyższej kategorii (powyżej 500 pracowników), zajmując 7 miejsce. Dodatkowo 3M GSC otrzymało tytuł Rzecznika Standardu Etyki, które przyznaje United Nations Global Compact Network Poland.

Wrocławska firma Trans.eu Group S.A. wśród najlepszych pracodawców

Firma Trans.eu Group S.A. znalazła się na 3. miejscu listy Great Place to Work wśród firm zatrudniających do 500 pracowników. To najlepsze miejsce pracy na Dolnym Śląsku i jedyna firma z polskim kapitałem wśród tych, które otrzymały wyróżnienia. Trans.eu Group S.A. w plebiscycie udział wzięło po raz pierwszy.

Firma powstała we Wrocławiu w 2004 roku i posiada obecnie 10 oddziałów w Europie i Azji

Trans.eu Group to firma technologiczna, wspierająca branżę transportową. Główny produkt firmy, platforma transportowa, jest dzisiaj jednym z niezbędnych narzędzi pracy w tej branży. Platforma wspiera swoich użytkowników oferując pakiet dodatkowych usług w ramach oferty spółek z Grupy Trans.eu, w tym system specjalistycznych ubezpieczeń dla transportu, faktoring, windykacja, usługi prawne, certyfikacja ISO28000 czy sprzedaż kart paliwowych.

W Trans.eu Group zatrudnionych jest blisko 300 pracowników, natomiast w całej grupie kapitałowej pracę znalazło około 600 osób.

Źródło: ww.wroclaw.pl

 

Partnerzy strategiczni

Partnerzy merytoryczni

Kontakt

+48 71 78 35 310
+48 71 78 35 311
office@invest-in-wroclaw.pl

Adres

Agencja Rozwoju Aglomeracji Wrocławskiej SA
Plac Solny 14
50-062 Wrocław

Copyright © 2016 Invest in Wroclaw
Realizacja i utrzymanie: Stermedia