Ogólnopolska konferencja Project Management Session

Trwają zapisy na ogólnopolską konferencję Project Management Session. Spotkanie, które odbędzie się 16-17 kwietnia 2016 r., adresowane jest zarówno do początkujących, jak i osób z doświadczeniem w zarządzaniu projektami.

koferencjaKonferencję – już po raz piąty – organizuje koło naukowe zarządzania projektami Project Management Group, działające przy Politechnice Wrocławskiej. Spotkanie, poświęcone szeroko pojętej dziedzinie zarządzania projektami, kierowane jest zarówno do studentów, chcących rozszerzyć swoją wiedzę z tego zakresu, jak i do praktyków zarządzania projektami.

Uczestnicy konferencji mają możliwość podniesienia kompetencji oraz zdobycia wiedzy na temat metodyk i dobrych praktyk, stosowanych przez największe firmy w dziedzinie zarządzania projektami. Udział w spotkaniu pozwala także na rozwinięcie umiejętności, związanych z efektywną komunikacją czy budowaniem i motywowaniem zespołu projektowego, które coraz częściej traktowane są jako kluczowe w pracy kierownika projektu.
Plan konferencji, dodatkowe informacje oraz formularz, przez który można zgłosić swój udział w spotkaniu, znajdują się na konferencji na stronie

Źródło: https://www.portal.pwr.wroc.pl/wysiwyg2/3105392.dhtml

Partnerzy strategiczni

Partnerzy merytoryczni

Kontakt

+48 71 78 35 310
+48 71 78 35 311
office@invest-in-wroclaw.pl

Adres

Agencja Rozwoju Aglomeracji Wrocławskiej SA
Plac Solny 14
50-062 Wrocław

Copyright © 2016 Invest in Wroclaw
Realizacja i utrzymanie: Stermedia