Orange Polska otworzy nowe biuro we Wrocławiu

Już we wrześniu firma Orange Polska udostępni swoim pracownikom nowe biuro w nowoczesnym budynku City Forum II. Do nowego obiektu przy ulicy Traugutta, przeprowadzi się około 300 pracowników z różnych struktur – sprzedaży, IT,  wsparcia, obsługi klienta oraz administracji. Orange zajmie w całości ostatnie, piąte piętro w budynku.

W aranżacji biura pojawi się wiele elementów związanych z kulturą – fototapety, nazwy sal oraz elementy wyposażenia przestrzeni.

Biuro zostanie przygotowane pod kątem reżimu sanitarnego, na przestrzeni pojawią się dozowniki z płynem dezynfekującym, co drugie biurko będzie wyłączone z użytku, umieszczone zostaną także instrukcje w jaki sposób korzystać z biura w tak zwanej „nowej normalności”.

 

„Naszym celem jest zapewnienie nowoczesnego, cyfrowego i elastycznego środowiska pracy. Oprócz indywidualnych miejsc pracy nasi pracownicy będą mogli korzystać z powierzchni wspierającej – sal konferencyjnych różnej wielkości, stref relaksu i coworkingu oraz miejsc do pracy cichej. Będą mogli też łączyć pracę w biurze z  pracą zdalną. Taki model funkcjonuje już w innych miastach – w naszej siedzibie głównej w Warszawie, a także w Gdańsku, w Łodzi, Radomiu, Toruniu i Bydgoszczy. W przyszłości wprowadzimy go także w innych miastach” –  mówi Adam Wrzosek, Dyrektor Środowiska Pracy w Orange Polska.

 

Orange Polska jest wiodącym dostawcą usług telekomunikacyjnych w Polsce i działa we wszystkich segmentach tego rynku. Na koniec marca 2020r., z usług Orange Polska korzystało 15,4 mln klientów telefonii komórkowej, ponad 2,6 mln klientów internetu domowego, w tym 564 tys. klientów superszybkiego Orange Światłowodu. Orange Polska prowadzi obecnie najbardziej intensywny program inwestycyjny w swojej historii – w latach 2016-2019 zainwestował ponad 2,5 mld zł w rozwój sieci światłowodowej.  W jej zasięgu jest obecnie już ponad 4,4 mln gospodarstw domowych. Inwestuje także w nowoczesną sieć mobilną 4G/LTE i przygotowuje się do wdrożenia sieci 5G. Orange Polska oferuje usługi dla biznesu wspierające przedsiębiorstwa w cyfrowej transformacji –  rozwiązania z dziedziny IoT, chmury obliczeniowej, cyberbezpieczeństwa, e-commerce i wiele innych.

Więcej na:  www.orange.pl

 

Partnerzy strategiczni

Partnerzy merytoryczni

Kontakt

+48 71 78 35 310
+48 71 78 35 311
office@invest-in-wroclaw.pl

Adres

Agencja Rozwoju Aglomeracji Wrocławskiej SA
Plac Solny 14
50-062 Wrocław

Copyright © 2016 Invest in Wroclaw
Realizacja i utrzymanie: Stermedia