Pneumat System inwestuje i szuka pracowników

Wiosną 2018 roku ruszy rozbudowa powierzchni biurowej, magazynowej i produkcyjnej wrocławskiej firmy Pneumat System przy ul. Obornickiej. Zakład zatrudni kolejnych 50 osób.

Trzy lata temu Pneumat System deklarował zatrudnienie 30 osób w związku z budową nowej siedziby. Od tego czasu w związku z rozwojem, firmie udało się zatrudnić blisko dwa razy tyle pracowników i szuka kolejnych. W zaplanowanej na wiosnę 2018 roku inwestycji, na 1300 mkw. zatrudnienie znajdzie kolejnych 50 osób – inżynierów, magazynierów i pracowników produkcji.

– Obecnie firma wdraża zaawansowany technologicznie, inteligentny system magazynowy, który umożliwi dostarczanie produktów do działów utrzymania ruchu w krótkim czasie. Jest to jedno z najnowocześniejszych rozwiązań magazynowych w Europie. Takich systemów w Polsce jest zaledwie kilka – mówi Tomasz Pachura, wiceprezes spółki Pneumat i dodaje, że system zostanie uruchomiony jeszcze w 2017 roku.

Rodzinna firma z innowacyjnym pomysłem na biznes

Pneumat System to wrocławska firma rodzinna, która produkuje siłowniki pneumatyczne oraz zajmuje się dystrybucją sprzętu pneumatycznego. Swoje oddziały ma w 8 miastach Polski: we Wrocławiu, Katowicach, Poznaniu, Rzeszowie, Łodzi, Krakowie, Gorzowie Wielkopolskim oraz Bydgoszczy.

Partnerzy strategiczni

Partnerzy merytoryczni

Kontakt

+48 71 78 35 310
+48 71 78 35 311
office@invest-in-wroclaw.pl

Adres

Agencja Rozwoju Aglomeracji Wrocławskiej SA
Plac Solny 14
50-062 Wrocław

Copyright © 2016 Invest in Wroclaw
Realizacja i utrzymanie: Stermedia