Security Breakfast. O bezpieczeństwie danych osobowych

5 września w Hotelu Ibis przy Placu Konstytucji 3 Maja odbędzie się kolejne spotkanie z cyklu Security Breakfast. Organizują je firmy Atos, McAfee i kancelaria prawna DZP.

Tematem wydarzenia będzie ochrona danych ze szczególnym uwzględnieniem Rozporządzenia Ogólnego o Ochronie Danych Osobowych (RODO). To nowe przepisy unijne (angielski skrót GDPR), które wejdą w życie za rok i wpłyną na działalność właściwie wszystkich firm gromadzących i wykorzystujących dane osobowe.

Podczas spotkania dowiemy się czy w obliczu RODO wsparcie zewnętrznego partnera technologicznego jest konieczne, a także poznamy produkty, które spełniają wymagania rozporządzenia.

– To wydarzenie poświęcone tematyce bezpieczeństwa cybernetycznego i zarządzania zgodnością dla kadry zarządzającej. Będzie świetną okazją do zapoznania się z bieżącymi zagrożeniami związanymi z bezpieczeństwem IT oraz sposobami ich przeciwdziałania – zapowiadają organizatorzy.

Więcej informacji i formularz rejestracyjny tutaj.

Początek Security Breakfast o godz. 9. Udział w seminarium jest bezpłatny, liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Partnerzy strategiczni

Partnerzy merytoryczni

Kontakt

+48 71 78 35 310
+48 71 78 35 311
office@invest-in-wroclaw.pl

Adres

Agencja Rozwoju Aglomeracji Wrocławskiej SA
Plac Solny 14
50-062 Wrocław

Copyright © 2016 Invest in Wroclaw
Realizacja i utrzymanie: Stermedia