SMT Software utrzymuje wysokie tempo, firma zatrudni kolejne 200 osób

smt-software-wroclaw.pngSMT Software, jedno z najprężniej rozwijających się przedsiębiorstw w sektorze IT w stolicy dolnego śląska, ogłosiło właśnie zamiar zatrudnienia kolejnych 200 osób do wrocławskiego biura. Zatrudnienie znajdą testerzy, absolwenci i programiści ze znajomością takich technologii jak Java, .NET i PHP.

SMT Software rozwija się w ogromnym tempie i to nie tylko w Polsce, ale i w Niemczech oraz Wielkiej Brytanii. Zatrudnienie do końca roku kolejnych 200 specjalistów pozwoli nam na zaspokojenie naszych najbliższych potrzeb kadrowych, choć nie wykluczam, że ta liczba może ulec zwiększeniu – mówił Sebastian Łękawa, prezes SMT Software. 

SMT Software specjalizuje się w tworzeniu oprogramowania dedykowanego oraz własnych systemów. Zajmuje się outsourcingiem specjalistów IT oraz przeprowadzaniem testów i audytów.

Kandydaci, którzy dołączą do zespołu SMT Software, będą pracować dla najbardziej prestiżowych marek z branż takich jak bankowość, ubezpieczenia, przemysł, leasing, transport, telekomunikacja i rozrywka. Tak szerokie zakres możliwości to dla pracownika gwarancja rozwoju i zapewniona różnorodność projektowa.

Obecnie zespół SMT Software składa się z ponad 700 osób rozlokowanych w 8 biurach w Polsce (Wrocław, Warszawa, Poznań, Kraków, Białystok, Gliwice, Katowice, Gdynia) oraz w przedstawicielstwach w Niemczech, Wielkiej Brytanii i Holandii.  

Źródło: araw.pl, wroclaw.pl

Partnerzy strategiczni

Partnerzy merytoryczni

Kontakt

+48 71 78 35 310
+48 71 78 35 311
office@invest-in-wroclaw.pl

Adres

Agencja Rozwoju Aglomeracji Wrocławskiej SA
Plac Solny 14
50-062 Wrocław

Copyright © 2016 Invest in Wroclaw
Realizacja i utrzymanie: Stermedia