Spotkanie Real Estate Talks Wrocław

Już niebawem, 27 listopada 2019 r. w przestrzeni coworkingowej Business Link w Green2Day Building we Wrocławiu odbędzie się spotkanie inspiracyjno-networkingowe z cyklu Real Estate Talks. Wydarzenie jest bezpłatne i skierowane do branży nieruchomości, budownictwa i branż z nimi związanych. Jest to doskonała okazja do nawiązania nowych relacji biznesowych i wypromowania swoich produktów i usług.
Część merytoryczną w formie wykładu i warsztatów, a następnie moderowany biznes mikser poprowadzi trener Artur Sójka – praktyk i trener z zakresu sprzedaży, ze szczególnym uwzględnieniem sprzedaży relacyjnej i rekomendacji. Podczas wystąpienia o intrygującym tytule  „Ludzie nie są ważni …”. opowie o tym, jak skorzystać z naszego największego potencjału, który najczęściej nie jest ani doceniany, ani nawet zauważany, czyli o potencjale sieci kontaktów.

Jak i po co budować sieć kontaktów? Kogo do niej zapraszać? Jak nią zarządzać? Jak dzięki niej odnosić sukcesy? To tylko niektóre z pytań, na które odpowiemy podczas wydarzenia. Warsztaty umiejętności networkingowych pokażą nam i nauczą nas, jak korzystać z narzędzi potrzebnych do budowania sieci kontaktów. Dowiemy się też, jak w komfortowy sposób wychodzić ze swojej sieci… komfortu.

Serdecznie zapraszamy do rejestracji na wydarzenie: https://evenea.pl/event/realestatetalkswroclaw/

Rejestracja odbywa się pojedynczo dla każdej osoby i wyłącznie przy użyciu maila służbowego.

Real Estate Talks odbywają się na przestrzeni roku w największych miastach w Polsce. Są to bezpłatne spotkania inspiracyjno- networkingowe dla osób pracujących w branży nieruchomości, budownictwa i w branżach pokrewnych. Organizator dba o to, by uczestnicy spotkań mieli realną możliwość nawiązania jak największej liczby wartościowych kontaktów biznesowych.

Partnerzy strategiczni

Partnerzy merytoryczni

Kontakt

+48 71 78 35 310
+48 71 78 35 311
office@invest-in-wroclaw.pl

Adres

Agencja Rozwoju Aglomeracji Wrocławskiej SA
Plac Solny 14
50-062 Wrocław

Copyright © 2016 Invest in Wroclaw
Realizacja i utrzymanie: Stermedia