Startują śniadania dla przedsiębiorczych we Wrocławiu

Budowanie sieci kontaktów zawodowych jest pomocne na różnych etapach kariery. Popularny networking wymaga poświęcenia czasu na stworzenie i podtrzymanie wartościowych relacji. Właśnie o budowaniu więzi, jako kluczu do odniesienia sukcesu w biznesie opowie podczas pierwszego śniadania – Pobudki w Hubie – Magdalena Urbaniak.

W trakcie półtoragodzinnego spotkania uczestnicy nawiążą kontakty z innymi lokalnymi przedsiębiorcami, zdobędą cenną wiedzę od profesjonalnego szkoleniowca oraz będą mogli zaprezentować swoją działalność i oferowane usługi.
Prowadząca spotkanie Magdalena Urbaniak podzieli się wiedzą na temat budowania i pielęgnowania sieci kontaktów zawodowych, która pozwoli na odniesienie sukcesu w biznesie. Zawodowo związana jest z Brand24 jako Global Communications Manager, gdzie odpowiada za komunikację i budowanie wizerunku marki na rynku globalnym. Specjalizuje się w public oraz influencer relations. Ponadto, jest autorką bloga Tractormania i organizatorką spotkań z cyklu Czwartki Social Media we Wrocławiu.
Idea Hub to przestrzeń coworkingowa w ścisłym centrum Wrocławia. Przedsiębiorcom oferuje wszystko to, co potrzebne w codziennej pracy – stanowisko pracy, salę konferencyjną, internet, drukarkę, skaner, słuchawki, darmową kawę oraz szkolenia ze specjalistami. Teraz stałym elementem nowoczesnej przestrzeni będą regularnie organizowane śniadania networkingowe – Pobudka w Hubie.
Najbliższe odbędzie się już 20 lipca w Idea Hub przy ul. Świętego Mikołaja 72 we Wrocławiu. Udział w śniadaniu jest bezpłatny, wystarczy zarejestrować się poprzez serwis Evenea pod adresem: www.pobudkawhubie.evenea.pl

Partnerzy strategiczni

Partnerzy merytoryczni

Kontakt

+48 71 78 35 310
+48 71 78 35 311
office@invest-in-wroclaw.pl

Adres

Agencja Rozwoju Aglomeracji Wrocławskiej SA
Plac Solny 14
50-062 Wrocław

Copyright © 2016 Invest in Wroclaw
Realizacja i utrzymanie: Stermedia