Startup Summer School – szkoła dla startupów

Pod koniec sierpnia w mieście planowany jest intensywny cykl zajęć dla młodych przedsiębiorców prowadzony przez praktyków.

Wykładowcami Startup Summer School będą m.in. Bartłomiej Postek, prezes wydawcy kursów online Funmedia, Bartosz Majewski – współzałożyciel firmy Righthello, Maciej Frankowicz z funduszu Arkley,  Wojciech Mróz, członek zarządu Alpha Capital Group czy Adrian Czyczerski z MeetingApplication.com.

Zbudować sieć kontaktów

– Uważam, że w Polsce wcale nie ma mamy mniejszych talentów niż w Stanach, ale jesteśmy znacznie słabiej zorganizowani. Tym samym znacznie rzadziej korzystamy zatem z zalet networkingu co przekłada się na mniejsze możliwość rozwinięcia swojego biznesu – podkreśla Postek. – Chcemy, by  Startup Summer School pomogła to zmienić, bo poza przekazaniem odpowiedniego know – how naszym celem jest stworzenie sieci kontaktów, które w przyszłości pomogą uczestnikom – dodaje założyciel Funmedia.

Wybierz kursy dla siebie

Startup Summer School składa się z dwóch pięciodniowych kursów. Pierwszy będzie dotyczył stworzenia produktu oraz wejścia na rynek, a potrwa od 21 do 25 sierpnia.
W czasie drugiego kursu, trwającego od 28 sierpnia do 1 września, uczestnicy dowiedzą się więcej o sprzedaży oraz skalowaniu swojego biznesu. Zajęcia przewidziane są w godzinach od 15 do 20, a będą prowadzone po angielsku. Po nich planowany jest networking.

Za udział w jednym kursie (pięć dni zajęć plus materiały szkoleniowe) do 21 lipca zapłacimy 1400 zł. Od 22 do 31 lipca cena wynosi już 1550 zł, a od 1 do 11 sierpnia 1750 zł. Jeśli weźmiemy udział w dwóch kursach przysługuje nam 20 procent zniżki. Podobnie jeśli na kurs skieruje nas firma.

Więcej o inicjatywie oraz możliwość zapisów na startupsummerschool.pl.

Źródło: www.wroclaw.pl

Partnerzy strategiczni

Partnerzy merytoryczni

Kontakt

+48 71 78 35 310
+48 71 78 35 311
office@invest-in-wroclaw.pl

Adres

Agencja Rozwoju Aglomeracji Wrocławskiej SA
Plac Solny 14
50-062 Wrocław

Copyright © 2016 Invest in Wroclaw
Realizacja i utrzymanie: Stermedia