Światowy Tydzień Przedsiębiorczości w WPT

13 listopada ruszy 10. edycja Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości. To międzynarodowy projekt promujący świadomy rozwój, aktywną postawę wobec życia i podejmowanie biznesowych inicjatyw. W ramach wydarzenia Wrocławski Park Technologiczny zaprasza na bezpłatne warsztaty pomagające zdobyć wiedzę z zakresu zakładania własnej działalności gospodarczej, budowania sieci kontaktów i rozwijania startupów.

1. O prawie przy kawie. Mam pomysł na biznes i co dalej?

Celem spotkania jest omówienie tematyki związanej z założeniem działalności gospodarczej, jak również przedstawienie alternatywnych form prowadzenia działalności gospodarczej. Spotkanie jest przeznaczone dla osób, które mają pomysł na biznes, które planują prowadzić własną firmę, które szukają odpowiedniej dla siebie formy prowadzenia działalności gospodarczej. Spotkanie jest skierowane do początkujących przedsiębiorców. Po spotkaniu możliwe będzie umówienie się na indywidualne konsultacje.

Termin: 14 listopada 2017 r., godz. 10.00 – 12.00

Miejsce szkolenia: Wrocławski Park Technologiczny S.A., ul. Duńska 11 (bud. Sigma)

Zapisy: link

2. Jak z pomysłu zrobić dochodowy biznes – warsztaty z projektowania biznesu dla początkujących

Celem szkolenia jest poznanie zasad skutecznego budowania biznesu, metod zwiększania potencjału rynkowego pomysłu biznesowego oraz metod skutecznego oddziaływania na rynek. Uczestnicy przygotują koncepcje biznesową swojego pomysłu. Szkolenie jest przeznaczone dla osób, które mają pomysł na biznes, które planują prowadzić własną firmę, które szukają pomysłu na skuteczne działanie biznesowe. Szkolenie jest skierowane do osób prywatnych i dla początkujących przedsiębiorców, którzy chcą wiedzieć co robić, by planowana działalność przyniosła oczekiwany efekt biznesowy. Szkolenie jest przeznaczone dla tych, którzy chcą sprawdzić czy ich pomysł ma potencjał rynkowy i co trzeba zrobić, by go zwiększyć.

Termin: 15 listopada 2017 r., godz. 9.00 – 16.00

Miejsce szkolenia: Wrocławski Park Technologiczny S.A., ul. Duńska 11 (bud. Sigma)

Zapisy: link

3. Organizacja skutecznej sprzedaży B2B i B2C w małej i średniej firmie

Szkolenie jest przeznaczone dla osób odpowiadających za wyniki sprzedaży w firmie. Jego treści są potrzebne kierownikom, dyrektorom sprzedaży, właścicielom, którzy szukają nowych, lepszych sposobów na budowanie i zwiększanie sprzedaży.

Termin: 16 listopada 2017 r., godz. 9.00 – 16.00

Miejsce szkolenia: Wrocławski Park Technologiczny S.A., ul. Duńska 11 (bud. Sigma)

Zapisy: link

Źródło: wroclaw.pl

Partnerzy strategiczni

Partnerzy merytoryczni

Kontakt

+48 71 78 35 310
+48 71 78 35 311
office@invest-in-wroclaw.pl

Adres

Agencja Rozwoju Aglomeracji Wrocławskiej SA
Plac Solny 14
50-062 Wrocław

Copyright © 2016 Invest in Wroclaw
Realizacja i utrzymanie: Stermedia