Targi pracy Career EXPO już za dwa tygodnie we Wrocławiu

Na wszystkich, którzy 25 października pojawią się na targach pracy Career EXPO w Hali Stulecia we Wrocławiu oprócz szansy na porozmawianie z rekruterami kilkudziesięciu topowych firm czy też okazji do wzięcia udziału w wartościowych szkoleniach, czeka  możliwość sprawdzenia swojej błyskotliwości w Escape Roomie. Wydarzenie skierowane jest przede wszystkim dla osób, które rozpoczynają swoją karierę zawodową, zastanawiają się nad zmianą pracy lub chcą rozwinąć swoje kompetencje.

Paleta potencjalnych pracodawców jest bardzo szeroka. Udział w jesiennej edycji potwierdziło już kilkadziesiąt firm w tym m.in. Kaufland – partner strategiczny tej edycji targów, a także Infor, Credit Suisse czy Futuro Finance. Profile tych firm oraz pozostałych pracodawców są dostępne na stronie organizatora.

Targi pracy Career EXPO oferują możliwość porozmawiania z rekruterami na neutralnym gruncie. Wystarczy zarejestrować się na https://careerexpo.pl/rejestracja/wroclaw, wypełnić wirtualne CV i sprawdzić listę firm, które zadeklarowały udział w Szybkiej Rekrutacji. Po złożeniu aplikacji i pozytywnej weryfikacji, już po kilku dniach osoba zarejestrowana otrzyma zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną podczas targów. W przyjemnej i bezstresowej atmosferze odbędzie rozmowę z przedstawicielami m.in. Qiagen, Futuro Finance, HP Inc., BNY czy Mahle.

Dla tych, którzy pragną poszerzać swoje umiejętności przygotowanych zostało ponad 40 szkoleń z praktykami biznesu i ekspertami zarządzania zasobami ludzkimi. Będzie można się dowiedzieć jak zmierzyć się ze swoim wewnętrznym sabotażystą i wyjść z własnej strefy komfortu, jakie cechy posiada mistrz przemówień publicznych, kim jest nasz wewnętrzny bohater, czy też, jak zbudować wiarygodność podczas rozmowy kwalifikacyjnej.
Warto również skorzystać z bezpłatnych konsultacji w Strefie Rozwoju, którą opiekuje się w Infopraca.pl. Specjaliści HR bezpłatnie podpowiedzą, jak stworzyć skuteczne CV, a fotograf przygotuje profesjonalne zdjęcie.
Nie można zapomnieć o spacerze pod scenę główną, gdzie usłyszeć będzie można chociażby success story prezesów firm, a przedstawiciele działów HR takich firm, jak Kaufland, Credit Suisse i McKinsey podzielą się wiedzą na temat moderowania kariery i umiejętności, które są szczególnie doceniane na rynku pracy. Z kolei Zyta Machnicka, autorka bloga employerbranding.pl, opowie  czego tak naprawdę pracodawcy oczekują od kandydatów i dlaczego warto pozostawać autentycznym w każdej sytuacji.

W tej edycji uczestników Career EXPO czeka również sprawdzian sprytu w Escape Roomu o tematyce rekrutacyjnej, przygotowanego we współpracy z Tkalnią Zagadek. To idealna okazja do sprawdzenia swojej kreatywności, umiejętności pracy w zespole, ale także dobrej zabawy.

Aby skorzystać ze wszystkich możliwości, jakie oferują targi pracy Career EXPO, wystarczy zarejestrować się na stronie https://careerexpo.pl/rejestracja/wroclaw i pobrać darmowy bilet na wydarzenie.

Targi pracy Career EXPO
25 października 2017
Wrocław, Hala Stulecia
godz. 10:00-18:00

Partnerzy strategiczni

Partnerzy merytoryczni

Kontakt

+48 71 78 35 310
+48 71 78 35 311
office@invest-in-wroclaw.pl

Adres

Agencja Rozwoju Aglomeracji Wrocławskiej SA
Plac Solny 14
50-062 Wrocław

Copyright © 2016 Invest in Wroclaw
Realizacja i utrzymanie: Stermedia