The Most BeLOVEd SSC in Poland : poszukiwani najlepsi pracodawcy z sektora nowoczesnych usług biznesowych w Polsce!

“The Most BeLOVEd SSC in Poland” jest ogólnopolską kampanią SSC Heroes i ASPIRE. Jej celem jest wyłonienie centrów SSC/GBS/BPO, które mogą pochwalić się najwyższym poziomem zadowolenia pracowników. Zwycięzcy w 6 kategoriach zostaną wyłonieni na podstawie wyników ankiety przeprowadzonej wśród pracowników sektora usług wspólnych w Polsce. Nagrody wręczone zostaną na dorocznej konferencji ASPIRE w maju.
Kampania jest dla firm z sektora usług wspólnych okazją do promowania swojego biura jako atrakcyjnego miejsca pracy, doskonale ocenianego przez pracowników. Zwycięzcy zostaną wyłonieni w oparciu o szczegółową ankietę dotyczącą ścieżki kariery, codziennych obowiązków, środowiska biurowego oraz rozrywek w obecnym miejscu pracy. Wypełniając ankietę, pracownicy mogą wygrać cenne nagrody – od voucherów na bilety lotnicze Wizzair, po vouchery Airbnb.
Zwycięzcy zostaną wyłonieni spośród firm działających w 6 miastach, w których sektor usług wspólnych i outsourcingu jest wyjątkowo aktywny: w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Trójmieście i Poznaniu. Dodatkowo, na podstawie otrzymanych odpowiedzi, wybrany zostanie zwycięzca w kategorii „Inne miasto”. Nagrody zostaną wręczone na dorocznej konferencji ASPIRE w maju.
Termin wypełniania ankiet upływa 30 kwietnia.
Ankieta dostępna jest na stronie https://sscheroes.pl/mostbelovedssc

Partnerzy strategiczni

Partnerzy merytoryczni

Kontakt

+48 71 78 35 310
+48 71 78 35 311
office@invest-in-wroclaw.pl

Adres

Agencja Rozwoju Aglomeracji Wrocławskiej SA
Plac Solny 14
50-062 Wrocław

Copyright © 2016 Invest in Wroclaw
Realizacja i utrzymanie: Stermedia