Warsztaty simul+. Saksońsko-dolnośląska współpraca transgraniczna w obszarze środowiska.

Saksońska Agencja Wspierania Gospodarki zaprasza na warsztaty projektowe i giełdę kooperacji , które odbędą się w dniu 4 kwietnia 2018 w Centrum Zaawansowanych Systemów Produkcyjnych, Fraunhofer Project Center CAMT Politechniki Wrocławskiej przy ulicy Łukasiewicza 5.

Spotkanie zostanie otwarte przez Saksońskiego Ministra Środowiska i Rolnictwa, pana Thomasa Schmidta oraz Marszałka Województwa Dolnośląskiego, pana Cezarego Przybylskiego. Po spotkaniu odbędzie się giełda kooperacyjna z udziałem dolnośląskich i saksońskich firm, która będzie okazją do przeprowadzenia interesujących rozmów z potencjalnymi partnerami.

Do udziału w spotkaniu zapraszamy serdecznie przedsiębiorców, przedstawicieli samorządu terytorialnego, instytucji i organizacji pozarządowych, których obszarem działania jest szeroko pojęta ochrona środowiska.

W programie warsztatów znajdą się takie tematy jak: „Nowe kierunki rozwoju i wyzwania dla Województwa Dolnośląskiego do roku 2030 w obszarze ochrony środowiska i wykorzystania zasobów”, „Przemysł i rolnictwo 4.0 – przykłady projektów z zakresu optymalizacji procesów oraz redukcji obciążeń dla środowiska”, „Technologia sprężonego powietrza: przemiana nadwyżek ciepła w zimno” oraz „Realizacja projektów przez Zgorzelecki Klaster Rozwoju Odnawialnych Źródeł Energii i Efektywności Energetycznej – przyszłościowy partner na pograniczu polsko-niemieckim”.

Udział w warsztatach i giełdzie kooperacyjnej jest bezpłatny, po potwierdzeniu udziału przez organizatorów (wfs.sikorska@saxony.pl, pbw@ahk.pl)

Źródło: Simul+

Partnerzy strategiczni

Partnerzy merytoryczni

Kontakt

+48 71 78 35 310
+48 71 78 35 311
office@invest-in-wroclaw.pl

Adres

Agencja Rozwoju Aglomeracji Wrocławskiej SA
Plac Solny 14
50-062 Wrocław

Copyright © 2016 Invest in Wroclaw
Realizacja i utrzymanie: Stermedia