Wielka Wymiana Kontaktów – I Edycja

Organizatorzy Wielkiej Wymiany Kontaktów zapraszają na I wrocławską edycję spotkań networkingowych. Spotkanie odbędzie się 19 lutego o godzinie 18:00 w Hotelu Diament we Wrocławiu.

Wielka Wymiana Kontaktów to moc wartościowych kontaktów pozyskanych w czasie networkingu opartego na budowaniu relacji, a także solidna dawka inspiracji serwowanej przez zaproszonych gości. Gośćmi specjalnymi będą Izabela Makosz i Aleksander Sienkiewicz.

Izabela Makosz​ poprowadzi wykład pt. „Odwaga w biznesie”. Z wykształcenia jest prawnikiem z zamiłowania przedsiębiorcą. Po 10 latach spędzonych w korporacji zdecydowała się założyć własny biznes: pierwszą w Polsce wyspecjalizowaną sieć salonów depilacji woskiem Time for Wax.

Aleksander Sienkiewicz ​poprowadzi wykład pt. „Zaufanie w sprzedaży”. Jest Certyfikowanym Trenerem Structogramu, Trenerem Nowej Psychologii Sprzedaży – kierunku rozwoju teorii i praktyki sprzedaży oraz pracy z klientem, którego standardy współtworzył i przekazywał, jako jeden z pierwszych w Polsce.

Więcej informacji oraz rezerwacja miejsc na wydarzenie znajduje się na stronie organizatora.

Partnerzy strategiczni

Partnerzy merytoryczni

Kontakt

+48 71 78 35 310
+48 71 78 35 311
office@invest-in-wroclaw.pl

Adres

Agencja Rozwoju Aglomeracji Wrocławskiej SA
Plac Solny 14
50-062 Wrocław

Copyright © 2016 Invest in Wroclaw
Realizacja i utrzymanie: Stermedia