Wrocław finalistą Polish Project Excellence Award 2018

Urząd Miejski Wrocławia podwójnie nagrodzony w finale konkursu międzynarodowej organizacji International Project Management Association Polska. Wrocław zdobył podwójne srebro za prowadzenie projektu „Ceremonia Otwarcia The World Games 2017” i wprowadzenie nowej polityki zarządzania projektami. IPMA honoruje najbardziej spektakularne osiągnięcia w tej dziedzinie. Uroczysta gala konkursu odbyła się 8 listopada w Warszawie.

Wrocław zdobył drugie miejsce w konkursie Polish Project Excellence Award 2018 za prowadzenie projektu „Ceremonia Otwarcia The World Games 2017″. To samo miejsce na podium i nagroda IPMA PMO Award przypadła Wrocławiowi za wdrażanie nowej polityki zarządzania projektami. W finale konkursu oceniano kilkanaście projektów z całej Polski.

– Udział w Polish Project Excellence Award to wielkie wyróżnienie i ogromny prestiż dla Biura Zarządzania Projektami. Pokazuje to, że Urząd Miejski Wrocławia realizuje projekty na najwyższym, konkurencyjnym dla sektora prywatnego poziomie – podkreśla Robert Bednarski, dyr. Biura Zarządzania Projektami Urzędu Miejskiego Wrocławia.

Wrocław doceniany już wcześniej
Wrocław już wcześniej dostał nagrodę IPMA za najlepiej zarządzany projekt społeczny w Polsce i to dwa razy z rzędu – w 2016 i 2017 roku. W 2017 r. Urząd Miejski Wrocławia otrzymał złoty medal w konkursie Polish Project Excellence Award za prowadzenie projektu organizacyjno – informatycznego „I am European – Jestem Europejczykiem – rola Parlamentu Europejskiego w moim życiu”. W roku 2016 Biuro Zarządzania Projektami UM zgłosiło projekt „Destination Imagination – Akademia Kreatywności”, który zdobył pierwsze miejsce w kategorii projektów społeczno-organizacyjnych.

Międzynarodowa organizacja menadżerów
PPEA to konkurs organizowany z inicjatywy International Project Management Association Polska. Celem jest nagradzanie najlepszych projektów oraz promowanie kompetencji realizujących je przedsiębiorstw. Ocena projektów dokonywana jest z wykorzystaniem uznanego na świecie modelu Project Excellence.

International Project Management Association Polska (IPMA Polska) jest częścią międzynarodowej organizacji non-profit – International Project Management Association, zrzeszającej i certyfikującej Project Managerów. Misją IPMA Polska jest umożliwienie wymiany doświadczeń wszystkim zainteresowanym zarządzaniem projektami, wspieranie ludzi w zdobywaniu wiedzy o zarządzaniu projektami, oraz organizacji wdrażających zarządzanie projektowe.

Uroczysta gala wyłonienia zwycięzcy Polish Project Excellence Award 2018 odbyła się 8 listopada w Warszawie. Przyznanie nagród było wydarzeniem towarzyszącym XXI Konferencji IPMA Polska.

 

Źródło: wroclaw.pl

Partnerzy strategiczni

Partnerzy merytoryczni

Kontakt

+48 71 78 35 310
+48 71 78 35 311
office@invest-in-wroclaw.pl

Adres

Agencja Rozwoju Aglomeracji Wrocławskiej SA
Plac Solny 14
50-062 Wrocław

Copyright © 2016 Invest in Wroclaw
Realizacja i utrzymanie: Stermedia