Wrocław zaprezentował się w Rzeszowie

Wrocław z kampanią promocyjną WRO DAY, która ma zachęcić do pracy i kształcenia w stolicy Dolnego Śląska, zaprezentował się na Absolvent Talent Days w Rzeszowie. To organizowane w polskich miastach największe targi kariery i rozwoju zawodowego dla studentów i młodych absolwentów.
14 listopada 2017 r. w Rzeszowie, Agencja Rozwoju Aglomeracji Wrocławskiej uczestniczyła w targach pracy Absolvent Talent Days. Organizatorzy zaprosili 45 pracodawców, którzy oferowali ok. 300 miejsc pracy. Targi odwiedziło ponad 4150 osób.

– Zaprezentowaliśmy tam naszą kampanię WRO DAY, w której promujemy aglomerację wrocławską oraz ulokowane tu firmy. Pokazaliśmy Wrocław jako ciekawe miejsce do życia i pracy. Z jednej strony posiadamy jedną z najciekawszych ofert spędzenia wolnego czasu, z drugiej możliwość podnoszenia kompetencji i umiejętności u pracodawców o światowym potencjale i markach, które z pewnością zainteresują każdego absolwenta – mówi Ewa Kaucz, prezes Agencji Rozwoju Aglomeracji Wrocławskiej.

WRO DAY w Rzeszowie

We wrocławskiej kampanii WRO DAY uczestniczyły firmy: Becton Dickinson, Bergman Engineering, Kruk SA, Travel Labs (Ryanair) i Xeos, które prezentowały możliwości zatrudnienia, natomiast firma doradztwa personalnego Randstad doradzała, jak napisać CV by było atrakcyjne dla pracodawców.

Na targach przygotowano wspólną wrocławską przestrzeń z grafikami autorstwa studentów wrocławskiej ASP, z wydzieloną strefą doradztwa personalnego (Randstad), stoiskiem wizażystki, która chętnym robiła profesjonalny makijaż do zdjęcia, a w strefie Twoje Profesjonalne Zdjęcie do CV fotografem był Bartek Sadowski. Oprócz tego, pozostałe wrocławskie firmy informowały o dostępnych ofertach pracy i rozwoju kariery. W strefie WRO dostępna była też fotobudka, w której każdy chętny mógł sobie zrobić pamiątkowe zdjęcie z wrocławską scenerią w tle.

WRO DAY od 2014 r.

WRO DAY to kampania promocyjna nakierowana na przyciąganie na Dolny Śląsk pracowników i studentów z innych regionów Polski. Agencja Rozwoju Aglomeracji Wrocławskiej realizuje ten projekt od 2014 roku, a jego ideą jest organizacja wspólnej strefy wystawienniczej Wrocławia oraz firm z obszaru aglomeracji na największych targach pracy w Polsce. Podczas wydarzenia promowany jest region jako ciekawe miejsce do życia i pracy. Dotychczas odwiedzone zostały: Lublin (2014), Zielona Góra, Koszalin (2015), Bydgoszcz, Katowice i Łódź (2016). Firmy, które współpracują przy projekcie: Wabco, BSH, UTC, IBM, Nokia, Viessman, Unit4, Kruk, UPS, Capgemini, Global Logic czy Luxoft.

Źródło: Wrocław.pl

https://www.wroclaw.pl/biznes/wro-day-absolvent-talent-days-w-rzeszowie

Partnerzy strategiczni

Partnerzy merytoryczni

Kontakt

+48 71 78 35 310
+48 71 78 35 311
office@invest-in-wroclaw.pl

Adres

Agencja Rozwoju Aglomeracji Wrocławskiej SA
Plac Solny 14
50-062 Wrocław

Copyright © 2016 Invest in Wroclaw
Realizacja i utrzymanie: Stermedia