Wrocławski mPTech Polską Firmą roku 2017

Wrocławski producent telefonów firma mPTech został wybrany przez Mobility Trends 2017 Polską Firmą roku 2017. Spółka w ubiegłym roku sprzedała milion telefonów i jest krajowym liderem wśród producentów smartfonów do 100 euro.

Mobility Trends 2017 – to ósma edycja plebiscytu, w którym nagradzane są najlepsze rozwiązania i produkty z branży IT oraz Telecom. W lutym 2018 r. na specjalnej gali plebiscytu w Warszawie, wrocławska spółka mPTech Sp. z o.o. została nagrodzona Złotym Bellem i otrzymała tytuł Polska Firma roku 2017. Złoty Bell jest jedną z najważniejszych nagród branżowych, bo przyznawaną przez internautów i kapitułę złożoną z ekspertów.

– Nagrody stanowią potwierdzenie tego, że nasze działania podążają w dobrym kierunku. Jest jedocześnie nagrodą dla zespołu liczącego 200 osób i zwieńczeniem dziesięciu lat naszej działalności. Szczególne podziękowania należą się wszystkim naszym kontrahentom, bez was nie byłoby tego sukcesu – mówi Piotr Spychalski, dyr. sprzedaży w mPTech.

mPTech Sp. z o.o. (dawniej myPhone Sp. z o.o.) to wrocławska firma o zasięgu ogólnoeuropejskim działająca z powodzeniem od 2007 roku. Spółka jest producentem popularnych telefonów i smartfonów – myPhone oraz HAMMER. Spółka należy do Grupy Kapitałowej TelForceOne.

W 2017 r. sprzedali milion telefonów

Produkty mPTech dostępne są w niemal dwudziestu państwach Europy, a w Polsce w 6 tys. punktach sprzedaży detalicznej (m.in. elektro-marketach i salonach operatorów). W ofercie marek znajdują się zarówno telefony klasyczne, jak i smartfony dedykowane różnym grupom użytkowników, w tym smartfony pancerne, które zyskały ogromną grupę zwolenników. Co więcej, firma tylko w 2017 roku sprzedała 1 milion telefonów i jest krajowym liderem wśród producentów smartfonów do 100 Euro, a także liderem w sprzedaży telefonów wzmocnionych.

Spółka jest partnerem Google, laureatem nagrody European Android Award przyznawanej za dbanie o dobrą jakość systemu, wspieranie rozwoju platformy Android oraz ścisłą współpracę z Google przy wdrażaniu własnych produktów. Z powodzeniem współpracuje z operatorami – aktualnie firmowe modele dostępne są w sieciach Play i T-Mobile.

W 2014 roku spółka otrzymała nagrodę w kategorii „Produkt specjalny roku 2014” za model HAMMER Iron. W 2013 roku, podczas Gali Mobility Trends 2012, nagrodę w kategorii „Telefon roku 2012 dla Seniora” zdobył telefon myPhone DECO.

Partnerzy strategiczni

Partnerzy merytoryczni

Kontakt

+48 71 78 35 310
+48 71 78 35 311
office@invest-in-wroclaw.pl

Adres

Agencja Rozwoju Aglomeracji Wrocławskiej SA
Plac Solny 14
50-062 Wrocław

Copyright © 2016 Invest in Wroclaw
Realizacja i utrzymanie: Stermedia