Wschodnioeuropejskie Biznes Forum 2018 we Wrocławiu

Jak otworzyć firmę w Polsce, system podatkowy i bankowy oraz unijne dotacje dla przedsiębiorców – to wybrane tematy Wschodnioeuropejskie Biznes Forum 2018 we Wrocławiu, które poświęcone będzie prowadzeniu działalności gospodarczej w Polsce. W trzydniowym spotkaniu uczestniczyć będzie 250 przedstawicieli firm z Polski, Rosji, Ukrainy, Białorusi, Kazachstanu, Gruzji, Armenii, Litwy, Finlandii, Szwecji, Niemiec, Czech, Belgii i Hiszpanii. Forum odbędzie się dniach 20-22 listopada 2018 na Stadionie Wrocław.

Kontakty biznesowe
Prelegentami będą polscy oraz zagraniczni eksperci z dziedziny inwestycji, dotacji unijnych, prawa i doradztwa biznesowego. Organizatorzy zapowiadają wiele godzin intensywnego networkingu, praktyczne prezentacje, rozmowy w kuluarach i wiele możliwości budowania kontaktów biznesowych.

Promocja firm
Wschodnioeuropejskie Biznes Forum 2018 przewiduje możliwość promocji własnej firmy dla ponad 200 przedsiębiorców oraz pozyskania klientów i kontrahentów z którymi można nawiązać długotrwałe relacje biznesowe. Jest to okazja aby odwiedzić stoiska wystawców i zapoznać się z propozycjami od liderów w dziedzinie bankowości i usług finansowych, doradztwa finansowego, zarządzania aktywami, doradztwa podatkowego, prawa podatkowego, rejestracji firm, księgowości i audytu, imigracji i legalizacji, ekspertów od nieruchomości i inwestowania.

Aby wziąć udział we Wschodnioeuropejskim Biznes Forum 2018 należy się zarejestrować.

Więcej informacji na stronie:

https://easteuropeforum.com/pl/

 

Partnerzy strategiczni

Partnerzy merytoryczni

Kontakt

+48 71 78 35 310
+48 71 78 35 311
office@invest-in-wroclaw.pl

Adres

Agencja Rozwoju Aglomeracji Wrocławskiej SA
Plac Solny 14
50-062 Wrocław

Copyright © 2016 Invest in Wroclaw
Realizacja i utrzymanie: Stermedia