Zapisz się do Biegu Firmowego 2019. Ostatnie miejsca

Trwają zapisy do siódmej edycji Biegu Firmowego, który 18 maja odbędzie się w kompleksie Stadionu Olimpijskiego. W tym roku jego celem jest pomoc pięciu małym podopiecznym Fundacji Everest.

Bieg Firmowy to połączenie wielkiej imprezy sportowej i charytatywnej. Pracownicy przedsiębiorstw biegają tam w pięcioosobowych sztafetach, a każdy z zawodników ma do przebycia dystans 5 kilometrów. W tym roku w wydarzeniu weźmie udział około 10 tys. uczestników z 500 firm.

Biegnąc pomożesz dzieciom

Dochód z pakietów startowych oraz ze zbiórki przeprowadzonej w dniu zmagań zostanie przekazany na rzecz dzieci chorych i niepełnosprawnych. W tej edycji w naszym mieście są to: Lena Łabuńska, Michał Cymerman, Wiktoria Gagucka, Adam Szczurek i Kacper Wsolak.

Organizatorom zostało już niewiele pakietów startowych, ich liczba topnieje z dnia na dzień.

– Przez sześć lat istnienia Biegu Firmowego wspólnie przekazaliśmy 553 592 zł na leczenie i rehabilitację podopiecznych Fundacji Everest. Widok tysięcy biegaczy stojących na starcie Biegu Firmowego co roku pokazuje, że bezinteresowna pomoc nadal istnieje. Ogromnie cieszy nas tak duża frekwencja oraz zainteresowanie ze strony firm. W tym roku po raz kolejny zwiększyliśmy ilość pakietów startowych, a wszystko po to aby zgromadzić więcej środków na rzecz podopiecznych Fundacji Everest – mówi Ewa Mróz, prezes Fundacji Everest

Wiele atrakcji

Bieg Firmowy to nie tylko wydarzenie sportowe, ale także okazja do integracji pracowników firm oraz sposób na atrakcyjne spędzenie czasu z rodzinami. Dlatego 18 maja w kompleksie Stadionu Olimpijskiego powstanie miasteczko biegowe, strefa integracyjna, strefa EXPO oraz odbędzie się Bieg Krasnala dla dzieci od 3 do 12 lat.

– Bieg Firmowy to jedno z tych wydarzeń, w które chętnie angażują się nasi pracownicy, nie tylko poprzez aktywne uczestnictwo w zawodach, ale także wsparcie przy organizacji samego wydarzenia. Po raz pierwszy pobiegliśmy razem w 2015 roku – od dwóch lat Credit Suisse Poland pełni rolę sponsora strategicznego Biegu Firmowego, tym razem także w Warszawie. Cieszy nas to, że promując aktywność fizyczną, robimy wiele dobrego, a postawa „support through sport” znajduje swoje odzwierciedlenie w naszych działaniach. – Roksana Obuchowska-Waslicka – Communications Lead for Poland w Credit Suisse Poland.

Początek Biegu Firmowego 18 maja o godz. 10 (pierwsza tura) oraz o godz. 14 (druga tura).

Jak zgłosić swoją drużynę do Biegu Firmowego?

W celu zgłoszenia drużyny wystarczy wypełnić formularz rejestracyjny na stronie https://biegfirmowy.pl/rejestracja/oraz uiścić opłatę startową w wysokości 79 zł netto za osobę (395 zł netto za drużynę). Szczegółowe informację nt. Biegu Firmowego znajdują się na stronie www oraz na profilach na: Facebooku oraz Instagramie.

Sponsorami Biegu Firmowego są:

 

KRUK S.A. – Sponsor Główny we Wrocławiu

3M – Strategiczny Sponsor w Polsce

AmRest, Collins Aerospace, Credit Suisse Poland, WABCO – Sponsorzy Strategiczni we Wrocławiu

Kaufland, LG Electronics, Pyszne.pl, QIAGEN – Sponsorzy Wspierający we Wrocławiu

Deviniti – Partner Technologiczny

Partnerzy strategiczni

Partnerzy merytoryczni

Kontakt

+48 71 78 35 310
+48 71 78 35 311
office@invest-in-wroclaw.pl

Adres

Agencja Rozwoju Aglomeracji Wrocławskiej SA
Plac Solny 14
50-062 Wrocław

Copyright © 2016 Invest in Wroclaw
Realizacja i utrzymanie: Stermedia