Bank Zachodni WBK

znak_BZWBK_SANTANDER

 

 

 

Bank Zachodni WBK to instytucja finansowa o ugruntowanej marce i silnej bazie kapitałowej. Wysoką pozycję na polskim rynku zawdzięczamy znakomitym wynikom osiąganym konsekwentnie na przestrzeni ostatnich lat, co jest dla nas źródłem zawodowej satysfakcji.

Połączenie z Kredyt Bankiem na początku 2013 roku uplasowało Bank Zachodni WBK w czołówce banków na polskim rynku. Powstała instytucja o znaczącym potencjale wzrostu. Ponadto, dzięki przynależności do Grupy Santander, możemy zaoferować naszym Klientom dostęp do innowacyjnych produktów i nowych rynków (możliwość inwestowania na nowych rynkach), co w połączeniu z naszym silnym, lokalnym modelem obsługi Klienta wyjątkowo pozycjonuje nas na polskim rynku. Wiemy, że dla firm niezwykle ważne jest zaufanie do banku, z którym współpracują. Dlatego Pion Bankowości Biznesowej i Korporacyjnej Banku Zachodniego WBK oferuje rozwiązania i produkty wysokiej jakości, dostosowane do indywidualnych potrzeb Klientów biznesowych, a przez to umożliwiające rozwój każdego przedsiębiorstwa. Dzięki Centrom Bankowości Korporacyjnej zlokalizowanym na terenie całego kraju oraz dedykowanym zespołom opiekunów klienta, utrzymujemy stały kontakt z naszymi Klientami, aby dokładnie poznać specyfikę ich działalności i móc na bieżąco reagować na ich potrzeby. Nasi wyspecjalizowani opiekunowie klientów posiadają dogłębną wiedzę na temat rynku, popartą wieloletnim doświadczeniem.

Mamy ambicję być bankiem pierwszego wyboru dla Klientów biznesowych i korporacyjnych. Dlatego chcielibyśmy poznać potrzeby Państwa firmy i zainicjować budowę silnej, długotrwałej relacji pomiędzy Państwa firmą a Bankiem Zachodnim WBK.

Materiały do pobrania:

Prezentacja BZ WBK i Grupy Santander – handel zagraniczny

Propozycja Współpracy

W razie ewentualnych pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Krystian Cencora
dyrektor sprzedaży korporacyjnej
Centrum Bankowości Korporacyjnej Wrocław
tel. (+48) 601 870 144, (+48) 71 370 1046
 
Piotr Walczak
Departament Bankowości Korporacyjnej
tel. (+48) 695 102 164, (+48) 71 370 1279

http://www.bzwbk.pl/