World Games – zaproszenie na spotkanie, 25.04, hotel Sofitel

21 kwietnia 2017

world gamesAgencja Rozwoju Aglomeracji Wrocławskiej zaprasza na spotkanie z Organizatorami SPORTOWEGO WYDARZENIA ROKU – The World Games 2017 we Wrocławiu.

Spotkanie odbędzie się 25.04.2017 (wtorek), o godz. 9.30, w Hotelu Sofitel, ul. Świętego Mikołaja 67 we Wrocławiu

Światowe Igrzyska Sportowe, których Wrocław w dniach 20-30 lipca będzie Gospodarzem, zostaną rozegrane w 31 dyscyplinach sportowych na 26 arenach. Do walki o medale stanie 3500 zawodników z całego świata. W swojej prezentacji Prezes Zarządu Wrocławskiego Komitetu Organizacyjnego, Marcin Przychodny, przedstawi detale przygotowania Wrocławia do Igrzysk na 100 dni przed rozpoczęciem wydarzenia.

Podczas spotkania zostaną także zaprezentowane działania z zakresu społecznej odpowiedzialności biznesu (CSR), aktywizacji mieszkańców oraz programów edukacyjno-sportowych prowadzonych i wspieranych przez WKO. Prelegenci omówią także procesy sponsoringowe, działania angażujące media lokalne i ogólnopolskie oraz pakiety biletowe dla Firm, w tym na widowiskową Ceremonię Otwarcia Igrzysk na Stadionie Wrocław.

Potwierdzenie udziału w spotkaniu proszę przesłać do Pani Aleksandry Kłonowskiej-Drozd na adres email: aleksandra.klonowska-drozd@araw.pl

Szczegółowy program spotkania w zaproszeniu