„HAND IN HAND” 2020 – SZKOLENIA DLA NGO

Wrocławskie Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych „Sektor 3” oraz Hewlett Packard Enterprise zapraszają do dołączenia do inicjatywy „Hand in Hand” poprzez realizację wirtualnych warsztatów dla przedstawicieli NGO.

 

Agencja Rozwoju Aglomeracji Wrocławskiej, będąc Patronem inicjatywy „Hand in Hand”, ma przyjemność przekazać w imieniu organizatorów zaproszenie do dołączenia do tegorocznej edycji warsztatowej w charakterze Partnera.

 

W związku z sytuacją epidemiologiczną, utrudnionymi warunkami organizacji większych spotkań oraz w trosce o bezpieczeństwo i komfort uczestników, „Hand in Hand” ostatecznie nie odbędzie się niestety w tym roku w formule konferencyjnej.

Organizatorzy natomiast przygotowują już edycję jesienną, czyli cykl bezpłatnych warsztatów dla reprezentantów NGO, które dostarczą eksperci z lokalnych firm w ramach wolontariatu kompetencyjnego.

 

Serdecznie zachęcamy Państwa firmy do wsparcia „Hand in Hand” poprzez realizację szkoleń czy warsztatów, a przez to dołączenie do grona Partnerów tej wyjątkowej inicjatywy. Poniżej przekazujemy najważniejsze informacje od organizatora dla firm chcących się zaangażować.

  • Jesienna edycja warsztatowa „Hand in Hand” realizowana będzie w miesiącach wrzesień-październik 2020 r.
  • Firma deklarująca realizację szkolenia, powinna określić w w/w przedziale czasowym datę jego realizacji, jak również przedstawić organizatorowi ramowy program, czas trwania oraz maksymalną ilość uczestników.
  • Wszystkie szkolenia w tej edycji realizowane będą zdalnie za pośrednictwem narzędzi wirtualnych (np. Zoom, MyTeams czy inne).
  • Uczestnikami szkoleń/warsztatów będą reprezentanci organizacji pozarządowych.
  • Udział w szkoleniu jest bezpłatny. Szkolenia dostarczane będą w ramach wolontariatu kompetencyjnego ekspertów z firm partnerskich.
  • Tematyka szkoleń powinna dotyczyć przydatnych umiejętności w środowisku wirtualnym oraz efektywnego wykorzystania narzędzi online. Jeśli pojawią się wykraczające poza ten zakres propozycje, organizatorzy są otwarci na możliwość uwzględnienia ich także w portfolio tegorocznej edycji warsztatowej „Hand in Hand”.
  • Po stronie organizatorów jest promocja wydarzenia wśród NGO, jak również administracja procesu rejestracyjnego.

 

Celem zgłoszenia chęci dołączenia do inicjatywy lub uzyskania szerszej informacji, prosimy o kontakt bezpośrednio z organizatorem na adres mailowy wro_csr@hpe.com. Zgłoszenia Partnerów przyjmowane będą do 21 września 2020 r.

Jeszcze raz zachęcamy do wsparcia tegorocznej edycji „Hand in Hand”. Liczymy, że dzięki Państwa zaangażowaniu tegoroczne portfolio szkoleniowe będzie bardzo szerokie, a pracownicy Państwa firm chętnie podzielą się wiedzą i kompetencjami z reprezentantami NGO.

Więcej informacji o inicjatywie znajdą Państwo na stronie www.handinhand.wroclaw.pl. Miło nam również korzystając z okazji wspomnieć, że za ubiegłoroczne wydarzenia „Hand in Hand” otrzymało wyróżnienie w konkursie „Wrocławskie Oblicza Wolontariatu”, jak również znalazło się na liście dobrych praktyk w Raporcie „Odpowiedzialny Biznes w Polsce 2019”. Tym bardziej liczymy na szeroki odzew z Państwa strony wsparcia tak wyjątkowego przedsięwzięcia.

Partnerzy strategiczni

Partnerzy merytoryczni

Kontakt

+48 71 78 35 310
+48 71 78 35 311
office@invest-in-wroclaw.pl

Adres

Agencja Rozwoju Aglomeracji Wrocławskiej SA
Plac Solny 14
50-062 Wrocław

Copyright © 2016 Invest in Wroclaw
Realizacja i utrzymanie: Stermedia