Made in Wrocław. Największe spotkanie wrocławskiego biznesu

Made in Wrocław to wyjątkowe w skali kraju wydarzenie, na którym mieszkańcy miasta mogą zobaczyć najnowsze wynalazki i technologie, a szefowie wielkich firm opowiedzieć o swoich sukcesach. W tym roku jednym z gości będzie m.in. założyciel AmRestu Henry McGovern.

MADE IN WROCŁAW. ZOBACZ PROGRAM KONFERENCJI I WYSTAWCÓW NA TARGACH

Made in Wrocław odbędzie się już 17 października we Wrocławskim Centrum Kongresowym przy Hali Stulecia. To już trzecia edycja imprezy, która jest połączeniem bezpłatnych targów dla mieszkańców oraz odbywającej się równolegle prestiżowej konferencji biznesowej.
Wrocław jako pierwszy w kraju zdecydował się zaprosić firmy do tego, by pochwaliły się co nowoczesnego w mieście tworzą i za darmo pozwoliły skorzystać z tego mieszkańcom.

Przyjedzie twórca AmRestu

W tym roku firma Festo zaprezentuje autorski symulator jazdy bolidem Formuły 1, a swoje wynalazki oraz innowacje pokażą także m.in. Selena, 3M, BSH, Mondelez, WABCO czy Whirlpool oraz wrocławskie startupy.
Oprócz tego w konferencji biznesowej wezmą udział słynni menedżerowie firm działających we Wrocławiu lub z Wrocławiem związanych. Jednym z głównych prelegentów będzie Henry McGovern, założyciel firmy AmRest. Powstała ona w 1993 roku w stolicy Dolnego Śląska, a dziś ma 2,1 tys. restauracji w 26 krajach. Spółka rozwija portfolio marek takich jak KFC, Pizza Hut, Burger King i Starbucks w oparciu o franczyzę oraz współpracę typu joint venture.

POZNAJ PRELEGENTÓW KONFERENCJI MADE IN WROCŁAW

Pod przywództwem McGoverna wartość AmRestu wzrosła od 100 mln, do blisko 3 miliardów dolarów. W 2019 roku Amerykanin ze spółki odszedł, a dziś zajmuje się m.in. inwestowaniem w startupy. Nadal mieszka jednak we Wrocławiu.

Wstrząsną światem technologii?

Na Made in Wrocław 2019 wystąpi także m.in. Filip Granek założyciel i prezes zarządu XTPL, firmy rozwijającej przełomową technologię nanodruku. Granek został Przedsiębiorcą Roku 2018 roku w konkursie firmy EY, a w tym roku jego spółka weszła na Giełdę Papierów Wartościowych w Warszawie oraz rozpoczęła działalność w USA. – Naszą ambicją jest zbudowanie firmy, która wstrząśnie światem globalnych technologii – zapowiadał Granek.

KUP BILET NA MADE IN WROCŁAW

Wśród uczestników konferencji nie zabraknie także przedsiębiorczych kobiet: Katarzyny Turkiewicz prezes zarządu w HPE Global Business Center czy Katarzyny Byczkowskiej, pierwszej kobiety, która została dyrektorem zarządzającym w firmie BASF Polska. Wystąpi także Aldona Janeczko z Ringier Axel Springer Polska.
Konferencję poprowadzi Bartosz Węglarczyk, dyrektor programowy oraz redaktor naczelny portalu Onet.pl. Zarówno konferencję jak i targi otworzy prezydent Wrocławia Jacek Sutryk.
Organizatorem Made in Wrocław jest Urząd Miasta Wrocławia oraz Agencja Rozwoju Aglomeracji Wrocławskiej. Bilety na konferencje kosztują 79 zł.

Partnerzy strategiczni

Partnerzy merytoryczni

Kontakt

+48 71 78 35 310
+48 71 78 35 311
office@invest-in-wroclaw.pl

Adres

Agencja Rozwoju Aglomeracji Wrocławskiej SA
Plac Solny 14
50-062 Wrocław

Copyright © 2016 Invest in Wroclaw
Realizacja i utrzymanie: Stermedia