Olympus Perspective Playground we Wrocławiu

Olympus Perspective Playground to jedyny w swoim rodzaju festiwal z interaktywnymi instalacjami, stworzonymi przez światowej sławy artystów. We Wrocławiu wystawę możesz odwiedzić bezpłatnie aż do 10 marca.

W ubiegłym roku wydarzenie o nazwie Olympus Perspective Playground zostało zorganizowane w szesnastu miejscach w Europie i gościło aż 400 000 osób.

We Wrocławiu, w starej zajezdni tramwajowej „Dąbie” przy ulicy Tramwajowej, na entuzjastów i zawodowych fotografów czeka ponad 2000 m2 atrakcji. Odwiedzający dowiedzą się więcej o firmie Olympus, wydrukują swoje ulubione zdjęcia, doświadczą malowania światłem oraz wezmą udział wielu warsztatach i wydarzeniach, organizowanych także wieczorami.

Goście przetestują również kompaktowe i lekkie bezlusterkowce Olympus OM-D oraz PEN. Marka prezentuje wystawę we Wrocławiu, gdzie powstał nowy oddział firmy, w którym zatrudnienie znajdzie 300 osób.

W czasie wydarzenia będzie można bezpłatnie wypożyczać sprzęt Olympusa. Każdy wypożyczający otrzyma w prezencie kartę pamięci z wykonanymi przez siebie zdjęciami. Wszyscy chętni do zwiedzenia proszeni są o rejestrację na stronie: https://my.olympus-consumer.com/perspective-playground.

Godziny otwarcia: niedziela – środa 11-21, czwartek – sobota: 11 – 23.

Olympus jako pracodawca:

W lipcu 2018 powstał we Wrocławiu nowy oddział firmy Olympus Europa – Olympus Business Services Sp. z o.o. (OBSE). Centrum biznesowe wspiera partnerów Olympus z regionu EMEA w zakresie finansów, logistyki, administracji sprzedaży oraz zarządzania zasobami ludzkimi. OBSE, jako pracodawca działający w obszarze rozwijającego się przemysłu technologii medycznych, oferuje miejsca pracy o dużym potencjale rozwoju, a także możliwość bycia częścią zespołu budującego od podstaw nowoczesne centrum biznesowe. Ponadto Olympus OBSE gwarantuje konkurencyjne wynagrodzenie i atrakcyjny pakiet socjalny.

Partnerzy strategiczni

Partnerzy merytoryczni

Kontakt

+48 71 78 35 310
+48 71 78 35 311
office@invest-in-wroclaw.pl

Adres

Agencja Rozwoju Aglomeracji Wrocławskiej SA
Plac Solny 14
50-062 Wrocław

Copyright © 2016 Invest in Wroclaw
Realizacja i utrzymanie: Stermedia