Partnerzy strategiczni

Projekt Invest in Wrocław jest wspólną inicjatywą Agencji Rozwoju Aglomeracji Wrocławskiej oraz JP Weber, realizowaną we współpracy z Partnerami Strategicznymi: Knight Frank, Hays Poland oraz CBRE.


Hays Poland jest firmą doradztwa personalnego, należącą do międzynarodowej grupy Hays plc – globalnego lidera rekrutacji specjalistycznej.

Działając na rynku rekrutacyjnym od 50 lat, posiadamy 262 biura w 33 krajach. Łącznie pracuje w nich blisko 12 000 ekspertów w 20 specjalizacjach. W 2002 roku otworzyliśmy pierwsze biuro w Polsce. Od tego czasu umocniliśmy naszą pozycję na polskim rynku, stając się niekwestionowanym liderem w rekrutacji specjalistycznej. Oferujemy usługi w zakresie rekrutacji specjalistycznej, doradztwa HR, Outplacementu, Executive Search, Recruitment Process Outsourcing oraz Interim Management. Świadczymy usługi w sektorach prywatnym i publicznym, realizując projekty do pracy stałej, tymczasowej oraz na kontrakt. Naszą misję: „POWERING THE WORLD OF WORK”, realizujemy świadcząc profesjonalne usługi dopasowane do wymagań Klientów, znajdując najlepszych wykwalifikowanych ekspertów w danych branżach.


Knight Frank logo_RGBJesteśmy częścią Grupy Knight Frank, międzynarodowej firmy doradczej w dziedzinie nieruchomości.

Główna siedziba spółki mieści się w Londynie. W połączeniu ze swoimi partnerami, Newmark Grubb Knight Frank w obu Amerykach i Douglas Elliman Fine Homes w USA, Knight Frank prowadzi sieć obejmującą ponad 417 biur w 58 krajach, na sześciu kontynentach.  Z pomocą połączonych sił 13.000 pracowników, firma zaspokaja lokalne i globalne potrzeby właścicieli nieruchomości, najemców, inwestorów oraz deweloperów na całym świecie.

Nasz zespół jest obecny na polskim rynku od 25 lat. Główną  siedzibą  Knight  Frank  w Polsce jest biuro w Warszawie. Mamy również oddziały w Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Łodzi, Poznaniu i Wrocławiu, dzięki czemu sprawnie obsługujemy rynki regionalne. Nasz zespół liczy ponad  140 osób.

Kluczowi pracownicy posiadają polskie i międzynarodowe licencje zawodowe w następujących specjalizacjach: rzeczoznawca majątkowy, pośrednik w obrocie nieruchomościami, zarządca nieruchomości.

Poszczególne zespoły Knight Frank specjalizują się w:

  • pośrednictwie w obrocie nieruchomościami,
  • doradztwie deweloperskim i finansowym,
  • zarządzaniu wartością,
  • zarządzaniu nieruchomościami,
  • wycenach nieruchomości,
  • badaniach rynku.

Przyjęliśmy i stosujemy globalne standardy, ustanowione przez Royal Institution of Chartered Surveyors (RICS) w zakresie:

  • REM (Real Estate Management) – kluczowe zasady zarządzania nieruchomościami,
  • REABS (Real Estate Agency and Brokerage Standards) – wytyczne odnośnie najlepszych praktyk w środowisku agencji nieruchomości.

Knight Frank, jako pierwsza w Polsce firma doradcza z sektora nieruchomości, uzyskała certyfikat RICS.

Knight Frank Polska Informacje o firmie 2016


2011_CBRE_Logo_GreenCBRE  to największa na świecie firma doradcza i inwestycyjna działająca w sektorze nieruchomości komercyjnych, obsługująca inwestorów, właścicieli oraz najemców nieruchomości w prawie 450 biurach na całym świecie (nie wliczając firm stowarzyszonych i partnerskich). W Polsce firma CBRE działa od 2000 roku i obecnie zatrudnia prawie 1,000 specjalistów w 9 biurach zlokalizowanych w Warszawie, Gdańsku, Krakowie, Poznaniu, Wrocławiu oraz Łodzi. Zakres usług świadczonych przez CBRE obejmuje: doradztwo strategiczne w zakresie inwestycji i wynajmu, usługi doradztwa transakcyjnego dla korporacji i najemców, zarządzanie nieruchomościami oraz projektami, administrację firm, bankowość hipoteczną, wyceny, usługi deweloperskie, usługi zarządzania inwestycjami oraz usługi konsultingowe i analityczne.

Odpowiadając na potrzeby klientów CBRE jako pierwsza agencja doradcza na rynku nieruchomości przeniosła swoje usługi na wyższy poziom integrując działy obsługujące najemców w jedną wyspecjalizowaną strukturę Advisory & Transaction Services. Nowopowstała komórka oferuje nie tylko usługi związane bezpośrednio z transakcjami najmu, ale również zarządzanie portfelem nieruchomości, doradztwo techniczne i usługi związane ze strategią środowiska pracy oraz strategią HR.

Niezależnie od miejsca, firma CBRE dostarcza najwyższej jakości zintegrowane usługi związane z nieruchomościami. Dysponując niezrównaną lokalną wiedzą i doświadczeniem wspartym światową siecią kontaktów, CBRE stale buduje wartość dla swoich klientów. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej  www.cbre.pl

Partnerzy strategiczni

Partnerzy merytoryczni

Kontakt

+48 71 78 35 310
+48 71 78 35 311
office@invest-in-wroclaw.pl

Adres

Agencja Rozwoju Aglomeracji Wrocławskiej SA
Plac Solny 14
50-062 Wrocław

Copyright © 2016 Invest in Wroclaw
Realizacja i utrzymanie: Stermedia