Partnerzy strategiczni

Projekt Invest in Wrocław jest wspólną inicjatywą Agencji Rozwoju Aglomeracji Wrocławskiej oraz JP Weber, realizowaną we współpracy z Partnerami Strategicznymi: Knight Frank, HRK oraz CBRE.


HRK_jpgJesteśmy jedną z największych organizacji doradczych w obszarze HR w Polsce. Posiadamy biura w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach, Krakowie i Łodzi. Zatrudniamy ponad 150 osób, w tym 30 doświadczonych konsultantów. Oferujemy kompleksową obsługę inwestorów zagranicznych w obszarze zarządzania zasobami ludzkimi.

Wspieramy ich:

 • przy wyborze lokalizacji pod inwestycje, dostarczając danych, które pozwalają podjąć optymalną decyzję,
 • w rekrutacji kandydatów na różne stanowiska – od specjalisty do dyrektora generalnego,
 • w diagnozie kompetencji pracowników,
 • w budowaniu wizerunku atrakcyjnego pracodawcy,
 • w administracji wynagrodzeniami i zarządzaniu dokumentacją personalną.

Z naszych usług skorzystało już ponad 4000 firm,  w tym ponad 100 klientów zlokalizowanych za granicą. Działamy w międzynarodowych sieciach: Bernard Hodes Global Network – zrzeszającej ekspertów Employer Brandingu oraz IRC  Global Executive Search Partners.


Knight Frank logo_RGBJesteśmy częścią Grupy Knight Frank, międzynarodowej firmy doradczej w dziedzinie nieruchomości.

Główna siedziba spółki mieści się w Londynie. W połączeniu ze swoimi partnerami, Newmark Grubb Knight Frank w obu Amerykach i Douglas Elliman Fine Homes w USA, Knight Frank prowadzi sieć obejmującą ponad 417 biur w 58 krajach, na sześciu kontynentach.  Z pomocą połączonych sił 13.000 pracowników, firma zaspokaja lokalne i globalne potrzeby właścicieli nieruchomości, najemców, inwestorów oraz deweloperów na całym świecie.

Nasz zespół jest obecny na polskim rynku od 25 lat. Główną  siedzibą  Knight  Frank  w Polsce jest biuro w Warszawie. Mamy również oddziały w Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Łodzi, Poznaniu i Wrocławiu, dzięki czemu sprawnie obsługujemy rynki regionalne. Nasz zespół liczy ponad  140 osób.

Kluczowi pracownicy posiadają polskie i międzynarodowe licencje zawodowe w następujących specjalizacjach: rzeczoznawca majątkowy, pośrednik w obrocie nieruchomościami, zarządca nieruchomości.

Poszczególne zespoły Knight Frank specjalizują się w:

 • pośrednictwie w obrocie nieruchomościami,
 • doradztwie deweloperskim i finansowym,
 • zarządzaniu wartością,
 • zarządzaniu nieruchomościami,
 • wycenach nieruchomości,
 • badaniach rynku.

Przyjęliśmy i stosujemy globalne standardy, ustanowione przez Royal Institution of Chartered Surveyors (RICS) w zakresie:

 • REM (Real Estate Management) – kluczowe zasady zarządzania nieruchomościami,
 • REABS (Real Estate Agency and Brokerage Standards) – wytyczne odnośnie najlepszych praktyk w środowisku agencji nieruchomości.

Knight Frank, jako pierwsza w Polsce firma doradcza z sektora nieruchomości, uzyskała certyfikat RICS.

Knight Frank Polska Informacje o firmie 2016


2011_CBRE_Logo_GreenCBRE  to największa na świecie firma doradcza i inwestycyjna działająca w sektorze nieruchomości komercyjnych, obsługująca inwestorów, właścicieli oraz najemców nieruchomości w prawie 450 biurach na całym świecie (nie wliczając firm stowarzyszonych i partnerskich). W Polsce firma CBRE działa od 2000 roku i obecnie zatrudnia prawie 1,000 specjalistów w 9 biurach zlokalizowanych w Warszawie, Gdańsku, Krakowie, Poznaniu, Wrocławiu oraz Łodzi. Zakres usług świadczonych przez CBRE obejmuje: doradztwo strategiczne w zakresie inwestycji i wynajmu, usługi doradztwa transakcyjnego dla korporacji i najemców, zarządzanie nieruchomościami oraz projektami, administrację firm, bankowość hipoteczną, wyceny, usługi deweloperskie, usługi zarządzania inwestycjami oraz usługi konsultingowe i analityczne.

Odpowiadając na potrzeby klientów CBRE jako pierwsza agencja doradcza na rynku nieruchomości przeniosła swoje usługi na wyższy poziom integrując działy obsługujące najemców w jedną wyspecjalizowaną strukturę Advisory & Transaction Services. Nowopowstała komórka oferuje nie tylko usługi związane bezpośrednio z transakcjami najmu, ale również zarządzanie portfelem nieruchomości, doradztwo techniczne i usługi związane ze strategią środowiska pracy oraz strategią HR.

Niezależnie od miejsca, firma CBRE dostarcza najwyższej jakości zintegrowane usługi związane z nieruchomościami. Dysponując niezrównaną lokalną wiedzą i doświadczeniem wspartym światową siecią kontaktów, CBRE stale buduje wartość dla swoich klientów. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej  www.cbre.pl

Partnerzy strategiczni

Partnerzy merytoryczni

Kontakt

+48 71 78 35 310
+48 71 78 35 311
office@invest-in-wroclaw.pl

Adres

Agencja Rozwoju Aglomeracji Wrocławskiej SA
Plac Solny 14
50-062 Wrocław

Copyright © 2016 Invest in Wroclaw
Realizacja i utrzymanie: Stermedia