Pattonair otwiera nowe Centrum Usług Wspólnych (SSC) we Wrocławiu

Wiodący globalny dostawca usług w zakresie łańcucha dostaw dla przemysłu lotniczego i obronnego, Pattonair, utworzył Centrum Usług Wspólnych w nowej siedzibie we Wrocławiu. Firma Pattonair bardzo szybko się rozwija od momentu otwarcia pierwszego biura we Wrocławiu w 2016 roku, a pod koniec 2018 roku przeniosła się do nowego budynku Diamentum we Wrocławskiej Strefie Biznesowej przy ul. Robotniczej 42a.

Centrum Usług Wspólnych (SSC) stanowi centralną jednostkę wspierającą globalną sieć Pattonair, która dostarcza światowej klasy rozwiązania w zakresie łańcucha dostaw do czołowych producentów (OEM) jak również centrów serwisowania (MRO) silników lotniczych, poszycia samolotów i systemów kontroli. SSC obejmuje szeroki zakres funkcji biznesowych, w tym zarządzanie łańcuchem dostaw, planowanie, pozyskiwanie klientów, księgowość, HR, IT i inżynieria techniczna.

Adam Cooper, Dyrektor ds. Jakości i Doskonalenia Operacyjnego w Pattonair, “Otwarcie nowego biura w Diamentum jest kolejnym ważnym krokiem w dotychczasowy rozwoju i ułatwi realizację naszych przyszłych planów. Zapewnia nam skalowalną, wydajną i efektywną strukturę wspierającą realizację naszych globalnych kontraktów, a jednocześnie naszych klientów „.

Pattonair jest czołowym światowym dostawcą usług łańcucha dostaw w branży lotniczej i obronnej, cieszącym się ponad 50-letnią tradycją doskonałości i innowacyjności w tym sektorze.
Siedziba główna znajduje się w Derby w Wielkiej Brytanii i oferuje globalne usługi za pośrednictwem wyspecjalizowanych oddziałów w Singapurze, Chinach, Francji, Włoszech, Niemczech, Polsce, Brazylii, Kanadzie oraz pięciu miastach w USA. Obsługuje klientów Blue Chip Aerospace, zarówno producentów OEM jak również centrów serwisowania MRO z wyspecjalizowanymi rozwiązaniami do zarządzania łańcuchem dostaw, zapewniającymi części klasy ‘C’. Firma Pattonair szczyci się doskonałą obsługą klienta, wysokimi standardami jakości i systemami zatwierdzania.

Źródło: pattonair.com

Partnerzy strategiczni

Partnerzy merytoryczni

Kontakt

+48 71 78 35 310
+48 71 78 35 311
office@invest-in-wroclaw.pl

Adres

Agencja Rozwoju Aglomeracji Wrocławskiej SA
Plac Solny 14
50-062 Wrocław

Copyright © 2016 Invest in Wroclaw
Realizacja i utrzymanie: Stermedia