Polish Tech Night w Berlinie – 21.06

#PolishTechNight to szansa dla polskich startupów i firm na sukces w Niemczech – druga edycja odbędzie się 21 czerwca 2017r. w samym sercu Berlina – w BASECAMP Telefónica.
Celem wydarzenia jest zaprezentowanie potencjału polskich startupów i mlodych firm z branzy High-Tech niemieckim inwestorom, potencjalnym partnerom biznesowym i berlińskiej społeczności startupowej.

Jest to przede wszystkim szansa dla młodych przedsiębiorców z branż: IoT, Connectivity, MedTech, Digital/Mobile Health, MarTech czy FinTech, zastanawiających się nad ekspansją do Niemiec.

Pierwsza edycja odbyła się w listopadzie 2016 roku. Tym razem Polish Tech Night to nie tylko wieczorny event. Wydarzenie zostało wzbogacone o warsztaty w kancelarii prawnej Härting | Polish Desk na temat niezbędnych aspektów prawnych, które należy wziąć pod uwagę przy zakładaniu firmy w Niemczech lub takich tematów jak prawa autorskie, ochrona danych osobowych oraz regulacje e-commerce w Niemczech i w Berlinie. Rundy finansowania oraz ich specyfikacje zostaną przedstawione podczas warsztatów przez Venture Capital NEUFUND.

Uzupełniająco, 22 czerwca, planowane są wizyty w akceleratorach i przestrzeniach coworkingowych, m.in. Cube Global, czy Parku Technologicznym Adlershof.

Podczas wieczornego eventu wszystkie startupy, które wyrażą chęć, będą miały możliwość zaistnienia w specjalnie przygotowanej „networking area” w przestrzeni Basecamp Telefónica. W tym miejscu wyświetlane będą wszystkie portfolio obecnych firm z Polski oraz będzie możliwość networkingu biznesowego z zainteresowanymi firmami i inwestorami z Niemiec.

Telefónica to nie tylko powszechnie znany międzynarodowy operator komunikacyjny – dziś jest to także hotspot niemieckiej stolicy, gdzie cyfrowa przyszłość jest głównym przedmiotem dyskusji i może być doświadczona z pierwszej ręki podczas wielu eventów. Innymi słowy, jest to idealna lokalizacja na ten wieczorny event!

więcej informacji: https://polishtechnight.com/

zapisy: https://www.eventbrite.co.uk/e/polish-tech-night-tickets-34314446433

Partnerzy strategiczni

Partnerzy merytoryczni

Kontakt

+48 71 78 35 310
+48 71 78 35 311
office@invest-in-wroclaw.pl

Adres

Agencja Rozwoju Aglomeracji Wrocławskiej SA
Plac Solny 14
50-062 Wrocław

Copyright © 2016 Invest in Wroclaw
Realizacja i utrzymanie: Stermedia