Pracownicy wrocławskich korporacji zagrają w musicalu „Freedom”

Już 25 i 26 kwietnia w Teatrze Polskim będziemy mieli okazję oglądać musical „Freedom”. W spektaklu wezmą udział pracownicy dużych wrocławskich korporacji: UBS, Credit Suisse, Epam, XL Catlin. Wydarzenie objęli patronatem: Prezydent Miasta Wrocławia, Teatr Polski, ABSL, ARAW, Laboratorium Śpiewu i Mowy.

Nadrzędnym celem wydarzenia jest wsparcie Fundacji „Poza Horyzonty” zarówno w kwestii finansowej, jak i w sprawie pogłębienia świadomości społecznej na temat niepełnosprawności.

Podczas spektaklu będzie można usłyszeć zupełnie nową odsłonę piosenek George’a Michaela w autorskich i niestandardowych aranżacjach. Przygotowywana jest także zaskakująca choreografia i zupełnie innowacyjna scenografia oraz wizualizacje sceniczne.
Organizatorem wydarzenia jest Fundacja Jaśka Meli „Poza Horyzonty” a dochód ze sprzedaży biletów na widowisko musicalowe przeznaczony zostanie dla beneficjentów Fundacji.

Fundacja „Poza Horyzonty” pomaga ludziom, którzy w wyniku wypadku lub innych zdarzeń zostali pozbawieni kończyn. Dzięki pomocy fundacji otrzymują oni profesjonalne protezy, na które stać tylko nieliczne osoby w Polsce. Celem wydarzenia jest zakup protez dla najbardziej potrzebujących, pokrycie kosz­tów rehabilitacji, zabiegów medycznych i operacji, wsparcie psychologiczne i merytoryczne dla poszkodowanych oraz ich rodzin.

Wydarzenie odbędzie się na deskach Teatru Polskiego (scena im J. Grzegorzewskiego) 25 oraz 26 kwietnia. Spektakl w języku polskim z angielskimi napisami.

Bilety do nabycia w kasach Teatru, na teatrpolski.wroc.pl oraz poprzez platformę myBenefit.

Więcej informacji na stronach:

https://www.pozahoryzonty.org

https://www.facebook.com/wroclawmusicalfreedom/

 

Źródło: Fundacja Jaśka Meli „Poza Horyzonty”

Partnerzy strategiczni

Partnerzy merytoryczni

Kontakt

+48 71 78 35 310
+48 71 78 35 311
office@invest-in-wroclaw.pl

Adres

Agencja Rozwoju Aglomeracji Wrocławskiej SA
Plac Solny 14
50-062 Wrocław

Copyright © 2016 Invest in Wroclaw
Realizacja i utrzymanie: Stermedia